Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Gzugol

Siemka gzugole ktoś się orientuje czy za kwarantanne biorą premię czy tylko za l4 np od lekarza?

Darr

Nie!

Maruda

Chłopy na jakiej Barbórce byliscie 2001 haha

Optymista

Co ślina na język przyniesie to powie... Ludzie zastanówcie się a potem piszcie. Całe górnictwo kuleje no to rzecz wiadoma że firmy tym bardziej. Trzeba tylko przetrwać kryzys i patrzeć na przód a nie w tył. A po drugie nie znacie logistyki firmy i nigdy nie poznacie bo to nie w naszym interesie oni mają swoją robotę do wykonania a my swoją i tego się trzymajmy.

G
@Optymista

Oj tak będzie lada chwila emerytów będą przyjmować jeszcze z roczek i po gzugu nie będzie śladu szkoda ludzi

Kier

Gzugoli będą wynajmować a im ,firmie płacić za nich....poczekajcie jeszcze troszkę,firma będzie bo tłuste kotki nie puszczą mieska..wiwat GZUG Gliwicki Zakład Ubogich Gornikow

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Dziubek

Co to się dzieje koledzy górnicy. Jest ktoś w temacie. Biurowiec wystawiony na sprzedaż. Czego akurat nie żal a barborki podobno przeniesione na luty

Rylek
@Dziubek

A gdzie takie info o barborkach ?

H
@Dziubek

To już koniec pomału firmy

Lozah
@Rylek

Oficjalne pismo jest

@H

Chyba tak. Jestem tylko ciekawy co na to minister aktywów państwowych, bo o związkach zawodowych to już się nie wypowiadam. Nie znajduje słów uznania jak walczą o pracownika. Z drugiej strony o zwolnieniu się nie myślę żeby odprawy nie ominąć gdyby co. Ale nastrój podły. Idziesz do roboty a nie wiesz jak długo i czy dziesiątego będziesz miał po co iść do bankomatu. Najgorsze że nikt się nami nie przejmuje. Brak spotkań zarządu z załoga. Brak delegacji z Gliwic. Po prostu nic. Jesteśmy skazani na domysły i niepewnosc

Dziubek

I nie ze jakieś plotki. Na stronie firmy w przetargach pisze jak byk. Budynek z parkingiem itd

Rylus Jebaqs

A ja tam Jankowice lubię.Jeżeli chce się mieć wykony, to trzeba czuć bazę.Za to szacunek dla dozoru.

Rylus Jebaqs

Każdy ma swój rozum.Jeżeli nie odpowiada Ci praca w tej firmie, to się zwolnij,a nie jęczysz jak roszczeniowa baba.Jak jest na Jankowicach, każdy widzi, więc nie wysilaj się w swojej poprawności, żeby pouczać innych.

Merry

Nic dodać nic ująć

marek
@Rylus Jebaqs

a jak jest? chyba nie każdy widzi

Teresa
@Rylus Jebaqs

Tzn. chodzi o zarządzanie, że jest ok? To szanują ludzi czy niezbyt? Bo nie rozumiem do końca do czego się odnosisz. A ten komentarz na który odpowiadasz jest skasowany.

Jakie są mocne strony pracodawcy GZUG Gliwice?

Ciekawy

Żadne

Harnaś

Czy jest to prawda że firma jest na skraju bankructwa i może ogłosić plajta? Jeżeli to jest prawda to firma jest winna wyjaśnienia swoim pracowniką. Gdzie znajdzie 400 osób nagle pracę?

Maciek
@Harnaś

Tu są takie sprawdzone informację że nawet nie chce się tego komentować. Ktoś nie dawno pisol że wczasy pod grusza są okrojone a okazało się że są wyższe i wynoszą 1300zl. Dej se spokój z plotami.

@Maciek

Zabrali Ci tysiaka że składników w skali miesiąca,dołożyli 200 Pln-nów do socjala w skali roku,a Ty myślisz, że oszukałeś system?Tak na marginesie, zastanawiam się,ile IQ muszą mieć koledzy, którzy dali Ci plusy.

@Rylus Jebaqs

Hej, pracujesz w GZUG? Jak sądzisz, warto tam obecnie wysyłać CV? Jak prezentują się zarobki i jakie są tu szanse na rozwój? Można liczyć na jakieś awanse wewnętrzne? :) Opowiedz mi o tym, będę zobowiązany.

@Marcin

Panie Marcinie adminie (fajny rym) chciałbym być obiektywny, ale moja opinia będzie zawsze subiektywna.Mógłbym duuużo Ci poopowiadać, ale tak sobie pomyślałem, że najlepiej gdybyś sam poznał temat od środka.Ciężko tak wyjaśnić wszystkie niuanse związane z tą branżą totalnemu laikowi.Czy warto wysłać CV? Jasne że tak.Zatrudnij się, popracuj przynajmniej miesiąc w tym brudzie i pyle ze (usunięte przez administratora) dozorem za najniższą krajową, wtedy sam wyrobisz sobie zdanie na temat pracy w firmie GZUG.Z górniczym pozdrowieniem.

Elektrykos jebawus rylusow
@Rylus Jebaqs

Aktualnie z najniższą premią za czarne mam 4k brutto jako nowo przyjęty.Z maksymalną 5.5k.Gdzie ty tu widzisz najnizsza krajowa.A to że wszystko się na przodku (usunięte przez administratora) i są awarie to postęp też jest (usunięte przez administratora)

@Elektrykos jebawus rylusow

Ty może i masz,jak dobrze waflujesz,ale są chłopcy, którzy nawet 2300 na rękę nie wyciągają.Więc zjedz Snickersa i przestań gwiazdorzyć:)

Elektrykos jebasqs rylusqs
@Rylus Jebaqs

Może więcej dlaczego tyle nie zarabiają? Brak metrów,pucowanie odstawy,najniższa stawka,spina z kierownikiem oddziału? Narzekasz na firmę ale gdyby każdy oddział robił wykon to kasa jest niestety teraz jest okres urlopowy dużo ludzi nie ma i czasem robota w jedną zmianę przekłada się na kolejne.

Mickey Mouse
@Maciek

"Dej se spokój z plotami" i wszystko jasne-:)

Zapytanie

Witam, mam pytanie jak to jest z deputatem weglowym w GZUGU jest czy go nie ma i jak z ta barborka ?

Maciek
@Zapytanie

Deputatu nie ma już dawno a co do barborki to w zeszłym roku była i myślę że zostanie.

Biały Krasnal
@Zapytanie

Jaaa deputat mosz w bonach sodexo do kabzy. Barbórka stosunkowo ma się utrzyma do listopada

Skorpion
@Biały Krasnal

To będzie strajk o nasze przywileje

Rylus Jebaqs

Panowie rylowie,można w piąteczek pracować dwie godziny krócej?Na jasnej można.

"kotomysz"
@Rylus Jebaqs

a można pracować od poniedziałku do czwartku po pół godziny dłużej ? Oczywiście, na Jasnej można.

Ciekawy
@"kotomysz"

A to na Jasnej się pracuje

@"kotomysz"

Możesz mi coś powiedzieć o pracy w GZUG-u? Zastanawiam się czy warto tam aplikować jeśli nie ma się sporego doświadczenia, jak sądzisz? No i ile tu można zarobić? :)

"kotomysz"
@Ciekawy

nie wiem czy sie pracuje - wiem że dzwoniłem po wyjeździe z ranki i babka w kadrach mi powiedziała że moge przyjechać bo pracujom od pn do czw dłużej i se załatwiłem co chciałem

Janek

Czy decyzja o niepodpisywaniu urlopów na poniedziałki i piątki to decyzja dyrekcji czy strachliwy kierownik.Co tu się wyprawia ?!

@Janek

Lecą na ryj, więc próbują wszystkich chwytów, żeby Cię zniechęcić.

Gary
@Borys

Eeee tam. Tępią nierobów

Ubek

Mam a ty małe kulki co mądrala na necie piz.. w świecie

Teresa
@Janek

Nie za bardzo rozumiem, to jak to jest z tymi urlopami w GZUGu, można swobodnie określać dni czy nie? Co w sytuacji gdy komuś naprawdę coś ważnego wypadnie akurat w ten wskazany przez Ciebie dzień?

Marian
@Teresa

Nie bo nie mam ludzi

....

Siema ludziska nie oriętujecie sie czy dawaja zwonienia za porozumieniem stron?

Deggial

Slyszeliscie cos o planie naprawczym w firmie?

Pyra

Nie

WiertaczDołowy
@Deggial

Plan naprawczy jest prosty.Obciąć ile się da, ludzie zwolnią się sami i gitara. Zaprawdę powiadam wam,zacny plan:)

Janek

Wypłata była !!! Oj sory !!! Pierwsza rata !!!!! Hahahaha!!! Plan naprawczy firmy !!niech ludzie się sami zwolnią !!!

Deggial
@Janek

O ile mniejsze wypłaty były w porównaniu do zeszłego miesiąca?

Wafel

Ja miałem więcej o 500 zł na rano cały czas

@Wafel

Za 500 EUR,no to jeszcze łykam,ale za 500 PLN-nów ?Trza mieć jokomś godność,co ni:)

Kasar

Seba
@Kasar

Nie. Wystarczy pracować.

@Seba

To dlaczego jak ktoś przepracował cały miesiąc górnik X lat w gzug.u zarabia nawet nie 3kafle??...nie umie Kleczec przed starym jak ty??????tys pracował?a oni nie????jedziesz pachołku na jednym koniu ale widocznie ty mu jeszcze dogadzasz

Edi
@Kier

Pewnie ty klęczysz za krótko i za nisko.

@Edi

Pewnie ty to lubisz bardziej i glebiej

Arek

witam, sa przyjecia na jankowice pomoc dolowa ?

Bbbbb
@Arek

Kolego ani nie idź do tej firmy bo będziesz (usunięte przez administratora) za 2600

afgi
@Bbbbb

bez najwyżej stawki i najwyższej karty górnika tak to wygląda

Buła
@Bbbbb

Bez przesady zarobki są spoko...a tym bardziej, że na każdej zmianie są "uzdrowiciele"....na zachodzie 6h od 2 lat tylko, że UG musiał to zatwierdzić...co gdy przebiją się do Rudego Bigosa? Rudy ma jeszcze "dwóch", którzy mu nie odpuszczą.....

Anakonda
@Arek

Ciężkie czasy mówi rus kiedy pusty wór bez przetargów z pgg niusł

Aaa
@Anakonda

„Niósł” bo nosić. Do szkoły pod górkę było?

Były Gzugol

Panowie jak nie było pieniędzy tak już nie będzie w gzugu. Są firmy które dużo lepiej płacą. Zapraszam do Vacatu, goły miesiąc ponad 5 tysi, w przodku troszke więcej. Wcześniej w Klimerze robiłem też dobrą kase płacili. Wracając do Vacatu 7 - 8 tysi na czysto, czasem troche więcej. Jest różnica ?

Vacat
@Były Gzugol

Chlopie chciałbym wiedzieć te twoje 5k w vacacie.Robie na chwalowicach w vacacie i wyplaty mam 3200-3400 i flapsy 20zl.

Ile jeszcze zostało metrów na jankowicach?

Abus
@Kandydat

Pytasz o metry?Może lepiej byłoby zapytać o litry:) Tutaj co niektórzy nie mają siły, żeby wyjechać o ustalonej porze,tak są na....robieni.

Gzugol
@Abus

Na jankowicach zawsze było ciekawie pod pewnymi względami:) a jak po wypłacie zadowoleni?:)

Słońce Rybnika

Tam gdzie kończy się logika zaczyna się górnictwo :-)

Toiow
@Słońce Rybnika

Górnictwo opiera się na kulturze pracy i logice a w tej firmie daleko do tego

@Toiow

Jeżeli według Ciebie górnictwo opiera się na kulturze i logice, to ja już wiem, że nie przepracowałeś tam ani jednego dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.