Polmarco Sp. zo.o. ZPCH

Łeba

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Polmarco Sp. zo.o. ZPCH

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmarco Sp. zo.o. ZPCH

Dno

Pracowałem już w kilku firmach produkcyjnych i w porównaniu z tą to jest jeden wielki bajzel. Dziwię się, że ta firma jakimś cudem funkcjonuje. Nikt nie pyta o motywację i atmosferę wśród pracowników a sięga ona dna. Sporo osób już odeszło i odejdą kolejne. Mają ciągły problem z naborem nowych pracowników, bo nikt nie chce tam pracować, a "świeżaki" po tygodniu rezygnują kiedy orientują się co się tu dzieje. Już zaczęli ściągać Ukraińców, ale ci też pouciekali po miesiącu pracy! Brak podwyżek dla starych pracowników (wieloletnia praca a stawki takie same jacy mają nowi pracownicy), więc na podwyżkę wraz z upływem lat można zapomnieć. Stawka w tej firmie to 13zł brutto, a za nadgodziny nie dostaniesz ani grosza więcej. Praca po 9 godzin dziennie, często zmuszają do zostawania po 10 i więcej godzin. Pracujące soboty to norma, za które dostaniesz marne 60zł, jak się policzy paliwo to z tego nie zostanie nic. Dodam, że wszystkie nadgodziny płacone są "pod stołem", a na umowie masz normalnie tak jakbyś pracował po 8 godz. Umowa również śmieciowa, na normalną umowę nie ma co liczyć. Premii w tej firmie także nie uświadczysz, rzucą raz na rok jakimś ochłapem i to tyle. Firmą poważnie powinien zainteresować się PIP.

byłypracownik

Miałem "przyjemność" pracować w tej firmie i nie polecę jej nawet mojemu najgorszemu wrogowi. W pracy panuje bardzo nieprzyjemna atmosfera, wulgaryzmy są tu na porządku dziennym. Ale nie ma co się dziwić pracuje tutaj tylko stara gwardia tzw. pupilki prezesa. Młodzi uciekają stąd już po pierwszym dniu pracy, a reszta desperatów szuka intensywnie nowej pracy.

Tomek

Jeśli chcesz pracować cały czas na zlecenie, bez urlopów, wieczne nadgodziny za które nie dostaniesz żadnego dodatku, pod ciągłą presją czasu to aplikuj śmiało. Tylko przedtem kup sobie odzież roboczą, bo pracodawca nawet tego nie zapewnia!

Szymon

Praca za najniższą krajową, całe życie na umowie zlecenie. Na rozmowie obiecują złote góry, ale jak już się dostaniesz czeka Ciebie wielkie rozczarowanie.

Jurek

Mobbing ze strony przełożonych i zła atmosfera.

Marek

Bardzo niskie wynagrodzenie!

admin

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Polmarco Sp. zo.o. ZPCH na naszym forum.

Zostaw opinię o Polmarco Sp. zo.o. ZPCH - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmarco Sp. zo.o. ZPCH