TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK

Zabrze

TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK

Opinie o TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Elżbieta

@ja piszesz o mobbingu, który oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika. Czy taka sytuacja ma lub miała miejsce w tej firmie?

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

ja

jeśli lubisz znosic humory szefa to idź właśnie tam...w ciągu dnia zmienia 3 razy zdanie, wiecznie za mało, źle. .. ogólnie nie polecam. miły jest tylko na początku, później mobbing.

Ja

Jak najdalej od firmy jeśli szuka się stałej i poważnej firmy. Dno!!!

Jadzia
@Ja 06.02.2015 12:18

Popieram. Nie traktują człowieka poważnie. Jesteś maszynką do zarabiania kasy szefa, na minimalnej krajowej.

Zostaw opinię o TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK