TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK

Zabrze

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK
1 1 6 1

Opinie o TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK

Elżbieta

@ja piszesz o mobbingu, który oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika. Czy taka sytuacja ma lub miała miejsce w tej firmie?

Administrator

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

ja

jeśli lubisz znosic humory szefa to idź właśnie tam...w ciągu dnia zmienia 3 razy zdanie, wiecznie za mało, źle. .. ogólnie nie polecam. miły jest tylko na początku, później mobbing.

Ja

Jak najdalej od firmy jeśli szuka się stałej i poważnej firmy. Dno!!!

Jadzia
@Ja 06.02.2015 12:18

Popieram. Nie traktują człowieka poważnie. Jesteś maszynką do zarabiania kasy szefa, na minimalnej krajowej.

Zostaw opinię o TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK - Zabrze

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANSPORT HANDEL MAREK HAWRYLAK