Niekotrans - Nova Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Niekotrans - Nova Sp. z o.o.

Z.P.

Praca jak praca wiadomo że kierowca nie ma lekko a jeżeli chodzi o właściciela firmy to jest masakra , cham jakich nie znacie, bezczelny, wulgarny i nie jednego kierowcę wyprowadził z równowagi, tylko jemu nie można powiedzieć prawdy. Współczuję osobom którzy męczą się z nim całymi latami czyli jego rodzinie, dawno bym go kopnął w dupe . Nie pracujecie tam jak macie szacunek do siebie, bo szef cię tu nie poszanuje.

Wyraź swoją opinię o firmie Niekotrans - Nova Sp. z o.o.. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Zostaw opinię o Niekotrans - Nova Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niekotrans - Nova Sp. z o.o.