BUMERA

Rzeszów

Opinie o BUMERA

aro

Marian, tylko nieźle? Bumera działa od 1993 roku, to firma produkująca meble biurowe i hotelowe na najwyższym poziomie. Mają nawet własny rozbudowany park technologiczny.

Marian klops

Firma może i jako tako, całkiem nieźle sobie radzi, ale kierownictwo i pracownicy - gorzej chyba ciężko trafić. Niemiła i sztywna atmosfera, każdy na każdego z góry, ludzie zastraszeni kierownikiem który za co się nie weźmie to spieprzy a później odreagowuje.. Ludzie toczą batalię o narzędzia co najmniej jakby to były ich prywatne, kilka osób ma wkretarki reszta musi sobie radzić. "Nagłe" delegacje to już mistrzostwo arogancji i traktowania pracownika jak zwykła maszynę do zapier****nią, góra dużo wcześniej wie ze będzie wyjazd, a pracownik dowiaduje się na koniec zmiany ze na drugi dzień ma byc o 4 rano i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na drugi koniec Polski.. Praca marzenie dla kogoś z rodziną.. Jeszcze gdyby za taki brak szacunku jakoś płacili.. Etat i 800pln na rękę? Odliczyć dojazd i generalnie więcej można zarobić koszac ludziom trawniki pod domem kilka razy w tygodniu nie zaku****jąc jak beduin.. Szczerze odradzam chyba ze ktoś jest masochista i lubi się czuć jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w miejscu w którym spędza 1/3 doby..

ciekawski

a zarobki jakie tam sa ? stawka godzinowa czy stała pensja?

Firma nie płaci na czas, a pracodawca nawet nie poinformuje o tym :( Masakra,

Zostaw opinię o BUMERA - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUMERA