JACEK DRAB-NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "MEGA- DENT"

Tarnowskie Góry

Opinie o JACEK DRAB-NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "MEGA- DENT"

Moje dziecko miało u doktora Drab zakładany stały aparat. I muszę przyznać, że pan Jacek jest pierwszym lekarzem do którego moja córka chętnie chodzi, a przede wszystkim się nie boi. Podziwiam takie podejście do dzieci, bo niestety o to u wielu lekarzy trudno. Co do samego leczenia również nie mam nic do zarzucenia. Chodzimy regularnie na wizyty i widać znaczna poprawę, leczenie przebiega w normie. Jest takze szeroki zakres kolorowych gumek do wybrania, co myślę także jest z korzyścią dla dzieci. Polecam gabinet i Pana doktora :)

meduza

A ja chciałam bardzo polecić te placówkę. Ja rownież zakładałam aparat w tym gabinecie i bardzo polecam. Zęby miałam kazdy w inna stronę, a przemiły Pan doktor pomógł mi wyjsć z moich kompleksów. Z leczenia jestem bardzo zadowolona. Jestem juz po ściągnięciu aparatu i nie mam żadnych niepowodzeń. Zęby sa czyste, bez próchnicy, wyprostowane. Nie mam nic do zarzucenia. Jeśli jest potrzeba częstych wizyt- tak jak to było w moim wypadku z tak duża wada- to doktor nie doliczał mi za każda wizytę. Lekarz godny polecenia, zżyty z pacjentami, empatyczny. POLECAM!

om

Odradzam leczenie stomatologiczne w tym gabinecie, dr Niemiec zafundowała mi nieszczelne wypełnienia, zapalenie dziąseł i niedokładne usuwanie kamienia! Tragedia, mój obecny stomatolog załamuje ręce.

Zostaw opinię o JACEK DRAB-NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "MEGA- DENT" - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JACEK DRAB-NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA "MEGA- DENT"