WSD OFFICE Sylwia Toporkiewicz

Świdnica

Opinie o WSD OFFICE Sylwia Toporkiewicz

andzia89

uwaga informacja news dla tych którzy są mniej kumaci i sposzczegawczy - firma zmieniła nazwe, teraz działa pod szyldem RED BARON HOTEL & RESTAURACJA. adres się nie zmienił i nadal jest to ul. Westerplatte 68, 58-100 Świdnica gdyby ktoś chciał się wybrać

Monika

Z firmą WSD Office związana jestem od wielu lat, jak też kilku innych pracowników. Postanowiłam napisać, bo przypadkowo trafiłam na powyższe negatywne wpisy. Firma działa od wielu lat i zawsze pensje były na czas, a złośliwych byłych pracowników, jak widać nie brakuje. Właściciele to wymagający ludzie, ale uczciwi i rzetelni, od których wiele można się nauczyć.

wykorzystany

firma nie płaci pracownikom, niechętnie daje umowy, nadgodziny rozlicza na lewo (jeśli w ogóle rozlicza), wykorzystuje pracowników, podwykonawców i inne firmy współpracujące. firma ślizga się na granicy prawa. nie polecam współpracy.

Właściciel

Firma nie płaci podwykonawcom. Korzysta z usług i świadomie odwleka podpisanie umowy, by w efekcie skorzystać z usługi i nie zapłacić. Nie polecam nikomu do współpracy.

Zostaw opinię o WSD OFFICE Sylwia Toporkiewicz - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSD OFFICE Sylwia Toporkiewicz