Chwaszczyno

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE ODZIEŻOWE "HIDOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZINĄ ODPOWIEDZ.

AH

Firma na runku chyba od 30 lat jak nie dłużej, oryginalnie należała do Turka i z biegiem lat została sprzedana kilkakrotnie. Od początku istnienia firma za pracę pon - pt 8h/dzień płaci najniższą krajową i ani grosza więcej, bazuje na pracownikach z nisz społecznych gdzie jest duże bezrobocie dlatego niektórzy pracownicy są tam zatrudnieni od kilku do nawet kilkunastu lat.

anonymous
@AH 26.09.2016 17:13

Nie wiem kto wpisał ten komentarz ale z pewnością nie osoba która była lub jest zatrudniona w Hidotexie. Firma nie zmieniała właścicieli. Od kilkunastu lat nic sie w tej kwestii nie zmieniło. Wynagrodzenia zawsze są płacone terminowo i znacznie powyżej najniższej krajowej. Ja jestem zadowolona a pracuje tu wiele lat. Bądźmy uczciwi w swoich opiniach!

Stań się bohaterem rynku pracy. Napisz jak wygląda praca w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE ODZIEŻOWE "HIDOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZINĄ ODPOWIEDZ..

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE ODZIEŻOWE "HIDOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZINĄ ODPOWIEDZ. - Chwaszczyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGRANICZNE ODZIEŻOWE "HIDOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZINĄ ODPOWIEDZ.