Opinie o ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N w Fossdalen

Słowa kojarzące się z ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .BARDZO DOBRA Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... OK. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N: Najbardziej nie podobało mi się w ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N:

Zostaw merytoryczną opinię o ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N - Fossdalen

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2.4/5 Na podstawie 8 ocen.