Zakład Instalacji Sanitarnych Tech Instal

Płock

Opinie o Zakład Instalacji Sanitarnych Tech Instal

luby

brak wynagrodzenia za prace nieuczciwa okrada klientów i pracowników

YFGUYUGGIU

PRZESTRZEGAM BRAK WYNAGRODZENIA ZA PRACE

adthhd356oi86

Za 2 mies. pracy brak wynagrodzenia !! Przestrzegam przed praca w tej firmie !!

max

tak myślałem że coś nie tak bo od roku lecą ogłoszenia że szukają kierowców nawet miałem ochotę tam się zgłosić ale trafiłem na te opinie i dam sobie spokuj bo pewnie byłyby problemy z odzyskaniem wynagrodzenia

okradziony

nie polecam. Tego co myślę moderator nie puści....

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Kobieta robi wszystko żeby okraść podwykonawcę/partnera. W okolicy jest spalona więc jeżeli ktoś z innego rejonu Polski chciałby podjąć współpracę to życzę powodzenia, bo żadnych pieniędzy nie zobaczy.

qwerty

Nie polecam współpracy. Firma niepoważna, nieuczciwa (usunięte przez moderatora) Tyle firm już wyrobiła że nikt nie chce z nią współpracować. Niestety Nasz Prezes też ma z nią kłopoty. Współpraca kończy się sądem. Przestrzegam!!!

Zostaw opinię o Zakład Instalacji Sanitarnych Tech Instal - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Instalacji Sanitarnych Tech Instal