Wodociągi Płockie Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Wodociągi Płockie Sp. z o.o.

pracowni 2

zarobki słabe, wszystko po układzie z prezesem przyjmowanie swoich, takie są na dzień dzisiejszy relacje w wodociągach płockich myślę że jak władza w ratuszu się zmieni to i wiceprezes też

okres próbny 3 mce, później umowa na rok i następnie na czas nieokreślony. pracuje w Wodociągach już prawie 6 lat i na tą chwile nie mam co narzekać, odczuwam że pracownika się tu szanuje, fizycznego jak i umysłowego. Polecam

Wiecie czy w firmie Wodociągi Płockie Sp. z o.o. jest długi okres próbny? Jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Wodociągi Płockie Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wodociągi Płockie Sp. z o.o.