Produkcja-Handel-Usługi " Drew - Met " Zdzisław Pyziński

Tuszyma

Opinie o Produkcja-Handel-Usługi " Drew - Met " Zdzisław Pyziński

panko

firma Drewmet wykonała dla mnie szafkę pod telewizor. Własny projekt. Szafka kosztowała 1200 zł prosiłem o zamontowanie prowadnic 'push to open' do szuflad. zapewniono mnie ze takie będą zamontowane. Z powodu wyjazdu nie było mnie przy odbiorze w/w szafki. A oto co zastałem: - plecówka przybita zszywkami tak ze cały laminat w tych miejscach został odbity pod spodem szafki. - zamiast prowadnic które miały być zamontowane wstawiono zwykłe. po interwencji zmieniono na prowadnice z cichym domykiem. szuflad nie ustawiono wiec wyglądają jak nie od tej szafki. - taśma na obrzeżach laminatu nierówno ponaklejane wiec nie przykrywają całości obrzeża. - szkło do szafki musiałem sam sobie znaleźć bo firma nie była w stanie znaleźć ( zwykły brąz). - ogólnie mówiąc totalna katastrofa. Nie polecam chociaż powiem ze wcześniej zamawiałem komplet stolu z krzesłami do pokoju dziennego i jestem z niego zadowolony. Wtedy prowadzil firme Były właściciel. Bardzo uprzejmy pan. Nadmienie ze byłem ponownie w firmie z reklamacja zapewniono mnie ze się ktoś skontaktuje ze mna niestety jak kamien w wode. Ignorancja i olewanie ogolnie sprawę komentując. Pozdrawiam wszystkich i zycze lepszych transakcji niż ta która tu opisałem. Piotr.

Zostaw opinię o Produkcja-Handel-Usługi " Drew - Met " Zdzisław Pyziński - Tuszyma

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Produkcja-Handel-Usługi " Drew - Met " Zdzisław Pyziński