Przedsiębiorstwo instalacyjno-Budowlane Invest Elektro Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Przedsiębiorstwo instalacyjno-Budowlane Invest Elektro Sp. z o.o.

Jak wygląda praca w firmie Przedsiębiorstwo instalacyjno-Budowlane Invest Elektro Sp. z o.o.? Pracowałeś kilka lat lub byłeś na stażu u nich? Twoja opinia jest cenna!

młody
@admin 01.08.2015 11:09

współpracowałem kilka lat , byłem i nadal jestem z ich stałymi pracownikami w ciągłym kontakcie przy okazji kolejnych budów. Omijajcie jednym słowem i nie będziecie mieli problemów.

młody

Pracowałem z tą firmą przy jednej inwestycji i więcej już nie będę. Szefostwo zdziera na każdym kroku, a z tego co się dowiedziałem w biurze też podobnie, płacą tragicznie bo jak to zwykle to bywa (nowe auta, mieszkania, ponoć dom itd.) mają duuużo wydatków, ale tylko na siebie a reszcie udają że płacą.

no name
@młody 25.12.2015 10:29

Potwierdzam w 100%

karolina
@młody 25.12.2015 10:29

Czy moge prosić jakiś kontakt do Ciebie? Chciałabym zasięgnąć od Ciebie wiedzy bo mam z nimi powazne problemy. Karolina.galecka@op.pl

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo instalacyjno-Budowlane Invest Elektro Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo instalacyjno-Budowlane Invest Elektro Sp. z o.o.