Laboratoria La Medica

Katowice

Opinie o Laboratoria La Medica

kaoao

no właśnie @qlaka, jak sam napisałeś, nie jest to nie wiadomo co. Zarobki jak to na produkcji, dość standardowe, ale nie czepiałbym się. Ciekawe jak wygląda system pracy i rodzaj oferowanej umowy. :) :)

bloger

pewnie Cię ta opowiedź nie zaskoczy , ale jedyne miejsce gdzie możesz się zgłosić , aby otrzymać tu pracy to siedziba Laboratoria La Medica. Możesz również oczywiście przeszukiwać internet w poszukwaniu ofert pracy stąd, jednak najpewniej i najszybciej potrzebne informacje znajdziesz bezpośrednio u źródła

Ikaril

Ostrzegam nie tylko przed firmą La Medica, której właścicielem jest Pan Wojciech Zaremba, ale również przed wszystkimi spólkami tego Pana, a więc AGV Sp Z o.o (firma szkoleniowa), Officium Cubitum Ire (spółka windykacyjna), Fundacja For Animals oraz Vet Medica. Pan Wojciech jest niewiarygodny - nie wypłaca należności, miał już zasądzoną sprawę dot długów. Szczegóły tu: (usunięte przez administratora)

potencjalny pracownik

Witam, pod jakim adresem funkcjonuje VET MEDICA Sp. zo.o.? Jakie są aktualne numery kontaktowe do spółki?

Dominika

bpm

Do Siego Roku całej załodze Firmy...no cóż trudno okreslić jakiej. Zycze powodzenia i sukcesów w dalszym [usunięte przez administratora]pracowników...wg firmy...nieudolnych, nie profesjonalnych i najnormalniej....głupich. No cóż...takie zycie, ale ja nie popuszczę i powoli zrealizuję swoje żądania, czego i innym w Nowym Roku życzę

xxxxx

Firmę za firmą tworzą urzędują na warszawskiej 55 w katowicach albo w szopienicach w sklepie zoologicznym lub w gabinecie weterynaryjnym też w szopienicach. Są pod kilkoma nazwami m.in Laboratoria la medica, potem Vet medica, officinum cubitum ire - kancelaria windykacyjna... Ha ha ha sami powinni sie zwindykować

Wierzyciel

Witam, W jakiej galerii urzędują?

mag

odpowiedź do "red" rozumiemy,że właściciele firmy po perfekcyjnej weryfikacji i okresie próbnym zatrudniali "łajzów i zwykłych darmozjadów". Wstyd pisać do cv, że się tam pracowało. Pracowałam jakiś czas temu w Szopienicach, dużo się nauczyłam z przyjemnością wspominam ten czas. Prezes o wysokiej kulturze osobistej, wynagrodzenie zgodnie z umową i w terminie.

bp

Ciekawe co to za mądrala napisała??? Profesjonalisci...śmiechu warte

red

Ludzie, jacy Wy jesteście biedni. Nakręcacie się pisząc głupotę za głupotą. [usunięte przez administratora] zajmijcie się sobą, swoimi rodzinami a nie napawacie się jakąś firmą, gdzie kiedyś pracowaliście bądź pracujecie. Poczytajcie troczę ile to trzeba mieć pieniędzy, aby prowadzić firmę. Ja w firmie pracują łajzy, które nawet nie potrafią pracować, to tak jest. Weźcie się do roboty a nie do wciskania głodnych kawałków. Swoje frustracje i brak profesjonalizmu sprzedawajcie komuś innemu i nie starajcie się ściemniać, że byliście tacy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] iści jako pracownicy, bo tak naprawdę jesteście zwykłymi darmozjadami.

yoll

po co te informacje adresowe? - podobno zakończyli nabór pracowników (handlowców), chodzisz do marketów to widzisz jak dobrze prosperują przed świętami

*****

Skoro nie ma ich na ondraszka to może są na warszawskiej 55 ale tam też taka podejrzana kamienica same mieszkania prywatne - więc to chyba też ściema, ale zobacz w Szopienicach na 11 - go Listopada tam mają gabinet weterynaryjny a na westerplatte w Szopinicach sklep zoologiczny, no chyba że to już padła albo zwineli przed wierzycielami którym kasę wiszą. Dla mnie to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , nic nie jest jasne, same umowy zlecenie bez zusu i odpowiedzialności, pieniędzy nie płacą w terminie albo wogóle a sami żyją z tego co ukradną innym.

Stefani

nie masz informacji - prosisz o takie na forum i źle piszesz o firmie = brak wiarygodności

gośc1

A to znowu nowina...galeria. Handlują juz nawet niemiecką chemią ...razem z jajami. Firma nierzetelna i nie ma co sie tam zatrudniać...brak konkretnych umów o pracę. Właściwie czym się ta "Firma" zajmuje?? Może ktoś wie? Proszę o informację . Ogólnie czarna magia

bp

nie na pewno, ale chyba urzędują na Warszawskiej 55 albo zwrócic sie o informacje do Kancelarii Adwokackiej na Młynskiej 5 Cos powinni wiedziec, ale ogólnie straszne matactwo

farmaceutka

Zostałam bardzo oszukana przez tą firmę, Czy ktoś wie gdzie mogę ich znaleźć? Na ondraszka ich już nie ma...proszę o pomoc. Myślę, że nie tylko ja zostałam oszukana

m

a czy w tej firmie ktos jeszcze pracuje?

*****

Ta firma to jedno wielkie bagno i banda [usunięte przez administratora], zadłużeni na max a pracownikom pensji nie płacą, w około bród i smród, pseudo szefowie wymagają tylko od innych a od siebie nic nie daja. Szkoda nerwów no chyba że lubisz pracować za darmo aby inni mogli się bogacic.

lola

to zależy czy chcesz przychodzić do pracy malować się czy rzetelnie pracować zgodnie z umową, NIE wiem jakie są twoje oczekiwania??

asiek

Mam w przyszłym tygodniu rozmowę w tej firmie, napiszcie mi jak jest?czego się spodziewać czy firma jest ok??w której siedzibie pracowaliście?

Wierzyciel

Dziwne jakoś mi firma zalega i nie zamierza uregulować swoich należności?

gość

BAJKI piszesz, podkręcasz \"jakichś\" ludzi, czemu sam nie działasz? Firma istnieje i działa, zaległości wypłaciła a ten kto nie chce odebrać kasy to jego problem, ha, ha!

Dla mnie wszystko ok, rozliczenie, warunki wszystko klarowne. Myślę że jak ktoś nie potrafi pracować zawsze na każdą firmę napisze takie bzdury. Ale tacy juzsą ludzie..........

Zostaw opinię o Laboratoria La Medica - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratoria La Medica