OKB SA.w OSTROWCU ŚW.

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o OKB SA.w OSTROWCU ŚW.

mu

funks, ja nawet za 1800 bym pracę podjął byle mieć.

[usunięte przez moderatora] firma dla alkocholikow morzna w niej chlac do woli. [usunięte przez moderatora] robia to samo. Stawiasz flache i masz premie. Nie polecam!!!

firma bez perspektyw,a średnia wieku pracowników to 50 lat.płaca jest absolutnie nie adekwatna do obowiązków i do tego [usunięte przez moderatora] system akordowy na którym zarabia tylko firma a ludzi mają za niewolników

dziadowska firma, zarobki żenada, ludzie rozpuszczeni,atmosfera beznadziejna, wszystko do [usunięte przez moderatora]!! [usunięte przez moderatora]

Słowa kojarzące się z OKB SA.w OSTROWCU ŚW. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...ZŁA . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .SOLIDNI.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w OKB SA.w OSTROWCU ŚW.: Najbardziej nie podobało mi się w OKB SA.w OSTROWCU ŚW.:

Słowa kojarzące się z OKB SA.w OSTROWCU ŚW. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w OKB SA.w OSTROWCU ŚW.: Najbardziej nie podobało mi się w OKB SA.w OSTROWCU ŚW.:zarobki

Zostaw opinię o OKB SA.w OSTROWCU ŚW. - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKB SA.w OSTROWCU ŚW.