P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów

Mikołów

P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów

Opinie o P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów

szczęśliwy już wolny

Nie polecam tej firmy właściciel to furiat. na początku mydli oczy a potem traktuje człowieka jak zero.jak najdalej od nich .a o kasie nawet nie wspomnę

Franciszek

Pracujesz w firmie P.T.U.H. Hubert Gruszczyk w Mikołowie, a może byłeś związany z tym pracodawcą w przeszłości? Jeśli masz informacje o poziomie płacy lub wiesz jak aktualnie rozwija się ten pracodawca i czy planuję w najbliższym czasie poszerzyć działalność swojej firmy, proszę napisz w tym wątku swój komentarz!

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

kiedys pracowalem

moge powiedzieć tylko tyle że firma to qutasy.... pracowałem tak miegys i najlepiej gdybym dokładał do firmy. stali pacownicy są ale lepiej przemilczeć

były pracownik

Nie polecam pracodawcy pod każdym względem... Zbyt wiele do pisania odnośnie tej firmy ale jeśli ktoś ma ochotę pracować i nie otrzymać pensji to proszę spróbować.

Zostaw opinię o P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów