P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów

Mikołów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 14 ocen.

P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów
3 14 6 1

Opinie o P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów

Franciszek

@szczęśliwy już wolny, zgodnie z regulaminem Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin na forum niedozwolone jest używanie obraźliwych słów w stosunku do pracodawcy lub pracowników. Czy mogę Cię prosić o informacje dotyczące warunków zatrudnienia? Może jednak da się zauważyć jakieś plusy pracy w P.T.U.H. Hubert Gruszczyk?

szczęśliwy już wolny

Nie polecam tej firmy właściciel to furiat. na początku mydli oczy a potem traktuje człowieka jak zero.jak najdalej od nich .a o kasie nawet nie wspomnę

Franciszek

Pracujesz w firmie P.T.U.H. Hubert Gruszczyk w Mikołowie, a może byłeś związany z tym pracodawcą w przeszłości? Jeśli masz informacje o poziomie płacy lub wiesz jak aktualnie rozwija się ten pracodawca i czy planuję w najbliższym czasie poszerzyć działalność swojej firmy, proszę napisz w tym wątku swój komentarz!

Administrator

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

kiedys pracowalem

moge powiedzieć tylko tyle że firma to qutasy.... pracowałem tak miegys i najlepiej gdybym dokładał do firmy. stali pacownicy są ale lepiej przemilczeć

były pracownik

Nie polecam pracodawcy pod każdym względem... Zbyt wiele do pisania odnośnie tej firmy ale jeśli ktoś ma ochotę pracować i nie otrzymać pensji to proszę spróbować.

Zostaw opinię o P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów - Mikołów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów