Opinie o P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów w Mikołów

P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów
counter
3 14 6 5 1
Agnieszka Nowy wpis

@szczęsliwy już wolny w jaki sposób mydli oczy? Sam się zwolniłeś ?

szczęśliwy już wolny Nowy wpis

Nie polecam tej firmy właściciel to furiat. na początku mydli oczy a potem traktuje człowieka jak zero.jak najdalej od nich .a o kasie nawet nie wspomnę

Franciszek Nowy wpis

Pracujesz w firmie P.T.U.H. Hubert Gruszczyk w Mikołowie, a może byłeś związany z tym pracodawcą w przeszłości? Jeśli masz informacje o poziomie płacy lub wiesz jak aktualnie rozwija się ten pracodawca i czy planuję w najbliższym czasie poszerzyć działalność swojej firmy, proszę napisz w tym wątku swój komentarz!

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

kiedys pracowalem

moge powiedzieć tylko tyle że firma to qutasy.... pracowałem tak miegys i najlepiej gdybym dokładał do firmy. stali pacownicy są ale lepiej przemilczeć

były pracownik

Nie polecam pracodawcy pod każdym względem... Zbyt wiele do pisania odnośnie tej firmy ale jeśli ktoś ma ochotę pracować i nie otrzymać pensji to proszę spróbować.

Zostaw merytoryczną opinię o P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów - Mikołów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów