P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów

Mikołów

Opinie o P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów

byly pracownik

Nie polecam nikomu tej firmy.Szef to oszust,gadka za dolary nie płaci,a jak zapłaci tam kiedyś to na pewno nie tyle ile się należy. I jeszcze raz oszust,oszust,oszust

kiedys pracowalem

moge powiedzieć tylko tyle że firma to qutasy.... pracowałem tak miegys i najlepiej gdybym dokładał do firmy. stali pacownicy są ale lepiej przemilczeć

były pracownik

Nie polecam pracodawcy pod każdym względem... Zbyt wiele do pisania odnośnie tej firmy ale jeśli ktoś ma ochotę pracować i nie otrzymać pensji to proszę spróbować.

Zostaw opinię o P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T.U.H. Hubert Gruszczyk, Mikołów