10 Warszawski Pułk Samochodowy

Opinie o 10 Warszawski Pułk Samochodowy

Opowiedz innym o firmie 10 Warszawski Pułk Samochodowy na naszym forum. Jednym komentarzem zmień rynek pracy.

wojtas178
@admin 01.08.2015 13:03

Czy pułk ma może do przekazania sprawny niepotrzebny autobus do innej jednostki?

ja 21

fajna jednostka szkoda tylko że nowy dowódca nie ma jaj nie podejmie żadnej decyzji bo się boi. A tak to atmosfera fajna kadra w miarę w porządku zastępcy dowódców batalionów mają trochę nierówno pod sufitem. nowy sprzęt i tylko to o resztę martwisz się sam " jak sobie nie na ruchasz to nie będziesz miał" taka zasada złota.

Zostaw opinię o 10 Warszawski Pułk Samochodowy - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 10 Warszawski Pułk Samochodowy