10 Warszawski Pułk Samochodowy

Opinie o 10 Warszawski Pułk Samochodowy

ja 21

fajna jednostka szkoda tylko że nowy dowódca nie ma jaj nie podejmie żadnej decyzji bo się boi. A tak to atmosfera fajna kadra w miarę w porządku zastępcy dowódców batalionów mają trochę nierówno pod sufitem. nowy sprzęt i tylko to o resztę martwisz się sam " jak sobie nie na ruchasz to nie będziesz miał" taka zasada złota.

Opowiedz innym o firmie 10 Warszawski Pułk Samochodowy na naszym forum. Jednym komentarzem zmień rynek pracy.

Zostaw opinię o 10 Warszawski Pułk Samochodowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 10 Warszawski Pułk Samochodowy