P.H. EKO-LIVE A.R.KAŁUŻA, J.M. KUBICZEK SPÓŁKA JAWNA

Opinie o P.H. EKO-LIVE A.R.KAŁUŻA, J.M. KUBICZEK SPÓŁKA JAWNA

jaco

Ich strona internetowa jest obecnie niedostepna, powiedzcie, czy oni nadal działaja, bo tu cisza od 2013 roku.

obert

dzięki za informacje, właśnie miałem się tam wybierać na rozmowę ale chyba nie warto, mnie zaprosili na kamińskiego 19 pok. 307, ciężko też ich znaleźć, zresztą gość niezbyt chciał się chwalić nazwą swojej firmy- co wzbudza podejrzenia, pozdrawiam wszystkich

Zostaw opinię o P.H. EKO-LIVE A.R.KAŁUŻA, J.M. KUBICZEK SPÓŁKA JAWNA - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. EKO-LIVE A.R.KAŁUŻA, J.M. KUBICZEK SPÓŁKA JAWNA