Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw

Wrocław

Opinie o Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw

Robert

A czy ktoś wie, kiedy Hewlett-Packard, Global e-Business Operations ma zamiar ogłosić kolejne rekrutacje?

elemelek23

Hp we Wro dzieli sie na trzy duze struktury plus jedna mala: COE,BPO,GBS plus HPFs. Jedno co moge doradzic, jesli decydujecie sie na HP: omijajcie HPFS szerokim łukiem. Chyba, ze chcecie byc gnebieni przez managerke, ktora calymi dniami szpicluje kto kiedy przyszedl, ile czasu spedza w kuchni, czy rozmawia za glosno, czy sie smieje, czy siedzi przy biurku... itp. ta kobieta nie ma co robic calymi dniami tylko szpicluje, szpicluje, szpicluje.... wraz [usunięte przez moderatora], ktora jak ta nietoperzyca siedzi wgapiona w kuchnie, zeby byc na biezaco , kto sie tam kreci! jak cos [usunięte przez moderatora] nie pasuje podchodzi i z ryjem do kazdego, jesli byl ciut glosno, albo zrobil cos nie tak.

Andrzej

Słowa kojarzące się z Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw : solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzą i dobrą i bogatą Atmosfera i ludzie tam pracujący są świetni! Od jakiej stawki można negocjować pensję? 2700 brutto Najbardziej podobało mi się w Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw: młody i dynamiczny zespół Najbardziej nie podobało mi się w Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw: odległość od rodzinnego miasta

Zostaw opinię o Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hewlett-Packard, Global e-Business Operations sp. z o.o., Wroclaw