STALBERG

Wrocław

STALBERG

Opinie o STALBERG

wujekdobrarada

Firma nierzetelna, wykorzystuje pracowników, nie płaci w ogóle, albo grubo po terminie, niezgodnie z ustaleniami. Przestrzegam zarówno kadrę techniczną jak i pracowników technicznych, szczególnie z Ukrainy.

Zostaw opinię o STALBERG - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STALBERG