Opinie o Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek w Staszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek w Staszów

P.K

Mecenas reprezentował mnie na sprawie rozwodowej, kompetentny i rzetelny adwokat. Polecam

Oskarżony

KOLEGA
@Oskarżony

POTWIERDZAM: "Chodzący zabytek minionej epoki, tragedia." Jako obrońca z urzędu przez ponad 6 miesięcy nic nie zrobił ,udawał zainteresowanego sprawą ,nie polecam Kancelarii Adwokackiej, Adw. Zbigniew Kopytek - Staszów potwierdzam poprzednie opinie negatywne, cytat: "Srodze nie polecam, gbur, arogant,brak wiedzy merytorycznej, nie potrafi rozmawiać kulturalnie z klientami. Chodzący zabytek minionej epoki, tragedia."

Riko Nowy wpis
@Oskarżony

Не рекомендую, хамський, зарозумілий, не володію предметними знаннями, не вмію культурно розмовляти з клієнтами. Ходячий пам’ятник минулої доби, трагедії.

Izabela Nowy wpis
@KOLEGA

Wolisz cytować innych zamiast wyrazić konstruktywnie swoje własne zdanie? Co to znaczy, że niby udawał tylko zainteresowanego a nic nie zrobił? Przecież jakichkolwiek czynności musiał się podjąć, prawda?

Lekka kawka Nowy wpis
@Izabela

Jakie czynności???

Wygrany Nowy wpis

Śmiać mi się chce, jak widzę takie w pisy o Panu Mecenasie ja mam inne zdanie na jego temat, ale to zapewne dlatego, że prowadził moją sprawę i ją wygrał bezproblemu. Także jak widzę taki wpis, że (usunięte przez administratora) itd może dla strony przeciwnej.. dla mnie kulturalny inteligentny facet,który tłumaczy bez zawiłości tylko jak krowa na rowie.

Kamil

Czy Pan Zbigniew potrzebuje obecnie do pracy? Jestem po prawie. Szukam dobrego pracodawcy, od którego będę mógł się uczyć pracując. Opinie tu nieciekawe, ale anonimowe, więc niezbyt przekonujące. Jakie wynagrodzenie byłoby zaproponowane i jaka forma zatrudnienia?

Wisio
@Kamil

Uciekaj młody człowieku ????.

@Wisio

Toś mi teraz dał do myślenia, a podobnie jak kolega powyżej myślałem o pracy w tym miejscu. Dlaczego pracownik powinien stąd uciekać? O co chodzi dokładnie? Chodzi o bycie ciągle dostępnym czy o co? Weźcie wyjaśnijcie?

Aneta
@Wisio

jesteś jakimś byłym pracownikiem że tak przestrzegasz nowe osoby?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Wiko

Srodze nie polecam, gbur, arogant,brak wiedzy merytorycznej, nie potrafi rozmawiac kulturalnie z klientami. Chodzący zabytek minionej epoki, tragedia.

Nie zainteresowany sprawa,na sprawę nie przychodzi tylko wysyła jakich niezorientowanych w sprawie pomocników,sam z siebie niczego się nie dowie.nie polecam!

Mecenas był niezwykle pomocny, pozwalał na sporządzanie projektów pozwów, które po niewielkich poprawkach, głownie stylistycznych, były wykorzystywane w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek - Staszów

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek?

Kancelaria Adwokacka Zbigniew Kopytek
3.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Rynek 26
    28-200 Staszów