Opinie o Zespół Szkół w Skrwilnie w Skrwilno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zespół Szkół w Skrwilnie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zespół Szkół w Skrwilnie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Szkół w Skrwilnie w Skrwilno

Ohoho Nowy wpis

Tragedia. Liczą się tylko dzieci nauczycieli i pracowników. Wszystkie dzieci które są dojezdne traktowane są jako gorszy (usunięte przez administratora). Porażka. Niestety nasze dzieci to boli

Nicknik Nowy wpis

W Skrwilnie są najpodlejsi ludzie w całej gminie! Na wszystkie wsie patrzą z góry a w rzeczywistości mają ogromny kompleks, że nie są miastem! Ha!

Helena Nowy wpis

Widzę że rodzice narzekają na dyrekcje... Czy nauczyciele podzielają te negatywne opinie? Chciałabym tam aplikować i ciekawa jestem jak dyrekcja podchodzi do nauczycieli, którzy starają się uczyć zgodnie z najnowszą wiedzą pedagogiczną - dają się wykazać?

Kinga Nowy wpis

A co jest nie tak z pracą w tej placówce ?

Firma Zespół Szkół w Skrwilnie poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Mama

Szkoda słów na tą placówkę, dyrekcja szkoły zachowuje się arogancko.... takie osoby nie powinny wychowywać nasze dzieci.... Z kim się nie porozmawia to każdy narzeka na tą szkołę, dlaczego my rodzice nie potrafimy się zjednać i zrobić porządku...przecież powinno nam zależeć na dobru dzieci...

Ktoś

Witam, szukam rodziców, którzy mają złe zdanie na temat tej szkoły. Jeśli wszyscy się zbierzemy to razem będziemy mogli zrobić więcej. Niestety potwierdzam, że w tej szkole wszyscy nie są równo traktowani.

Brak slow na ta 'szkole'.. Nauczyciele nic nie robią jak te zalosne dzieci znecaja sie nad innymi. Dla nich liczą sie tylko dzieci nauczycieli oraz bogate. I te co maja piekne oceny.. Wstyd normalnie. Ze nic nie potrafia zrobić... Moje sugestie dla Zespół Szkół w Skrwilnie: Totalna porażka... Zamiast zmieniac wyglad szkoly to powinni tych dzieci powyrzucac... Ktore sa bezczelne..niszcza rzeczy drugich osób,biją,wyzywaja...i nie tylko. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przedewszystkim zająć sie tym co wyprawiaja dzieci.. I zeby ponosily konsekwencje za swoje zachowanie. A nie ze zadna kara ich nie spotyka.

admin

Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Zespół Szkół w Skrwilnie. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Szkół w Skrwilnie - Skrwilno

• Jak się pracuje w Zespół Szkół w Skrwilnie?

Zobacz opinie na temat firmy Zespół Szkół w Skrwilnie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zespół Szkół w Skrwilnie