Stal projekt

Wrocław

Opinie o Stal projekt

kamil

Może etraz beda poszukiwlai kogoś do montażu czy konstruktorów, bo w sumie ida wakacje i rok temu juz posiadalioferty

Jaro

zwykly osust i cwaniak, pracowalem u tego Pana przez ok. roku, walki na wyplatach to norma ,wyplacane w ratach w dniu wyplaty szef nieosiagalny,o wyplacie naleznosci za nadgodziny mmozna tylko pomazyc,a zlecenia pozostawiaja wiele do zyczenia.

Poszkodowany

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy [usunięte przez moderatora] . Bez wypłaty i bez pracy z dnia na dzień.

gregor

Witam. Pozwałem szefa stalprojektu [usunięte przez moderatora] . i przede wszystkim wypowiedziałem mu umowę !!!! art 51 kp.Jeżeli są chętni do pozwu zbiorowego to zapraszam piszcie maile do mnie [usunięte przez moderatora] .Nie długo mam zamiar przejść ulicami Wrocławia z wielkim transparentem i złożyć tym samym protest przeciwko takim oszustom i krętaczom.Niech się za niego wezmą odpowiednie władze.Dodam,że na Prokuraturę z Wrocławia nie można liczyć !!!!!!!!!!

no niestety firma padła. szef oszukiwał ludzi od dłuższego czasu nie wypłacając np. nadgodzin. kontakt się urwał wypłaty jak nie było tak nie ma. mam nadzieje że szybko nowej firmy nie otworzy,

kuba

Na poziomie.

Zostaw opinię o Stal projekt - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stal projekt