Hurtostal 2 sp. z o.o.

Opinie o Hurtostal 2 sp. z o.o.

MIchal Obrzut

ja nie wiem o co nie którym ludziom chodzi ze ta firma jest zła prawda jest ciężka ale nie ma nic za darmo prywaciarz to nie państwówka pieniądze na czas zostałem zwolniony ponieważ piłem i nie przychodziłem do pracy należało mi się ale teraz jestem po terapii i nie pije i patrzę z innej perspektywy na to wszystko jak ktoś jest pracowity to nie będzie miał zle

@MIchal Obrzut

Dziękujemy za Pana komentarz. Bardzo nam miło, że był Pan zadowolony z pracy w naszej firmie oraz że w dobrych słowach wypowiada się Pan na temat naszej współpracy. Życzymy powodzenia.

andr

czy firma oferuje dodatki takie jak "wczasy pod gruszą" ?

Ziomek
@andr

Nie

Dziękujemy za Pana komentarz jednak nie możemy się zgodzić z Pana wypowiedzią. Urlop nie jest tematem zabronionym – urlopy realizujemy zgodnie z Kodeksem Pracy. Przy udzielaniu urlopów w konkretnych terminach bierzemy często pod uwagę aktualną ilość pracy w zakładzie w danym czasie. Odnośnie tematu przyznawania premii - każdy pracownik zostaje wcześniej poinformowany o warunkach koniecznych do przyznania premii uznaniowej i otrzymuje te warunki do podpisania. Premia za zaangażowanie pracownika w pracy jest wypłacana za czas przepracowany.

@andr

Dziękujemy za Pana/Pani pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Jako małe przedsiębiorstwo nie jesteśmy zobowiązani do posiadania Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nie oferujemy „wczasów pod gruszą”.

Jaka jest kultura pracy w Hurtostal 2 sp. z o.o.?

Dziękujemy za Pana komentarz, jednak bardzo nam przykro, że wprowadza Pan w błąd takimi słowami opisując naszą firmę. Nie zgadzamy się z tą wypowiedzią. Pracowników nigdy nie zatrudniamy sezonowo, nie kończymy współpracy bez powodu, cenimy pracę każdego. Nie do przyjęcia są także zarzuty zastraszania pracowników – nie mają one miejsca w naszej firmie, prosimy o nierozpowiadanie nieprawdziwych informacji na temat naszej firmy. Chętnie jednak spotkamy się z Panem osobiście, aby wysłuchać Pana uwag, zapraszamy na spotkanie.

Cojatutajrobie

Czy hurtostal to miejsce przyjazne dla ludzi, wolne od poniżania i mobbingu?

@Cojatutajrobie

Dziękujemy za Pana / Pani pytanie. Staramy się stworzyć jak najlepszą atmosferę w pracy aby każdy czuł się dobrze traktowany, z szacunkiem. Nie akceptujemy poniżania i mobbingu. Zapraszamy chętnych do współpracy i obserwowania naszych aktualnych rekrutacji.

nick
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Mam pytanie do tej osoby co przegląda dzień w dzień monitoring i ma pretensje do pracownika co "opusza" stanowisko pracy ? Gdzie ma załatwiać potrzeby fizjologiczne (usunięte przez administratora) ? (usunięte przez administratora)

Dziękujemy za Pana komentarz. Oczywiście pracownicy są bardzo ważną częścią naszego przedsiębiorstwa. Wiemy, że na ich pracy opiera się firma w dużym stopniu, wiele im zawdzięczamy. Dlatego też dbamy i bardzo cenimy każdego z naszych pracowników.

@nick

Pragniemy poinformować, że monitoring w firmie przeglądają osoby do tego wyznaczone głównie w celach zapewnienia bezpieczeństwa pracowników na terenie firmy w czasie ich godzin pracy. Opuszczanie stanowiska pracy jest naruszeniem obowiązków pracowniczych. Częste opuszczanie stanowiska pracy jest dla nas zawsze pewnym niepokojącym sygnałem dlatego w takich przypadkach interesujemy się tym. Oczywiście nie mówimy tu o potrzebach fizjologicznych, które są rzeczą naturalną i nigdy nie stawialiśmy ograniczeń pracownikom w tym temacie – jest to niedopuszczalne. Jeśli Pan jako pracownik czuje się z czymś niekomfortowo bardzo prosimy o bezpośredni kontakt, jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy i rozwiązywanie problemów. Zarzut mobbingu jest dla nas krzywdzącym oskarżeniem i niewłaściwym w tym przypadku, nie zgadzamy się z nim.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hurtostal 2 sp. z o.o. na stanowisko Oferent konstrukcji stalowych – do przyuczenia bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą :) Pragniemy Pana poinformować, że nic nie „nawywijaliśmy” :) Natomiast oczywiście poddajemy się obowiązkowym kontrolom, które niestety często wynikają z nieprzychylnego, niezrozumiałego i krzywdzącego podejścia innych osób w stosunku do naszej firmy.

Obecne rekrutacje są spowodowane rozwojem naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do składania swoich aplikacji.

Czy pracodawca Hurtostal 2 sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Staramy się wysyłać naszych pracowników na szkolenia podnoszące ich kompetencje, jednak jest to zależne od wykonywanego stanowiska. Nie zawsze też pracownicy wyrażają zgodę na udział w takich szkoleniach.

Grześ

Cały szereg szkoleń. Podstawowe to Heb/hea. Potem wpisujesz w CV i jesteś gość!!

@Grześ

Dziękujemy, że udziela się Pan w komentarzach. Jeśli jest Pan zainteresowany podzieleniem się swoimi uwagami na temat funkcjonowania naszej firmy serdecznie zapraszamy do wspólnego spotkania w naszym biurze. Chętnie wysłuchamy Pańskich uwag i może dzięki Panu uda nam się wprowadzić interesujące zmiany w naszej firmie.

Bardzo nam przykro gdy czytamy takie oskarżenia na temat naszej firmy. Jesteśmy chętni i gotowi wysyłać naszych pracowników na szkolenia, serdecznie także zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji szkoleń. Sugerujemy jednak, by zgłoszenia i ewentualne uwagi kierować bezpośrednio do nas, to na pewno ułatwi komunikację.  Zapraszamy na spotkanie :) 

Za ciężką pracę przez cały rok nasi pracownicy otrzymują wynagrodzenie zgodne z umową, którą zaakceptowali i podpisali z nami na początku współpracy. Jakiekolwiek prezenty świąteczne wynikają tylko z dobrej woli pracodawcy, nie jest to jego obowiązkiem. Zapraszamy także naszych pracowników do bezpośredniego kontaktu z nami w celu omówienia ważnych dla nich punktów współpracy i ich oczekiwań, jeśli uległy one zmianie. Jednocześnie pragniemy także poinformować, że nie zmuszamy nikogo do pracy w naszej firmie i w przypadku zupełnie innej wizji współpracy i oczekiwań np. co do otrzymywania prezentów zawsze w każdej chwili ze swojej strony mogą oni zakończyć współpracę, jeśli im ona nie odpowiada. Jednak w pierwszej kolejności serdecznie zachęcamy do rozmowy z zarządem. 

Kazik

W tym roku lepsze prezenty. Co niektórzy dostają papier do raju.. Do pracy w inne, lepsze miejsce.

Grix

W jakich godzinach robicie na produkcji?

@Grix

Aktualnie pracownicy pracują na pierwszą zmianę w godzinach 6-14, z przyszłościową możliwością pracy na dwie zmiany. Jednak będąc na rynku stalowym musimy dopasować się do potrzeb naszych klientów i zdarza się, że potrzebujemy pracować w nadgodzinach.

Grochówka

Kierownikowi urodziło się dziecko. Wziął należny mu urlop. Wrócił do pracy i w nagrodę dostał wypowiedzenie.. Jak to tak? Gdzie tutaj należny szacunek dla praw pracownika?

@Grochówka

Chcieliśmy sprostować Pana/Pani komentarz. Nikogo nie zwalniamy nigdy z powodu wzięcia urlopu, narodzin dziecka czy innych prywatnych sytuacji pracownika. Życie rodzinne i prywatne naszych pracowników nie wpływa w żaden sposób na podejmowane decyzje o zakończeniu współpracy. Na taką decyzję może jednak wpłynąć niewypełnianie przez pracownika wyznaczonych mu przez pracodawcę obowiązków jeśli sytuacja powtarza się wielokrotnie. Na początku jednak zawsze dajemy szanse każdemu pracownikowi i decyzja o zakończeniu współpracy nigdy nie jest pochopna.

Każdego pracownika traktujemy z jednakowym szacunkiem. Wszystkie prawa pracownika są przestrzegane zgodnie z Kodeksem Pracy.

yhyyy
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Pewnie dlatego co chwile są kontrole z państwowej inspekcji pracy?! Wstyd i brak słów...

@yhyyy

Serdecznie zapraszamy Pana /Panią do naszego biura w celu podzielenia się Pana/Pani uwagami. Proponujemy, żeby zamiast anonimowej odpowiedzi bezpośrednio spotkać się w naszym biurze i opowiedzieć nam o konkretnych uwagach. Pana /Pani konstruktywna krytyka dużo może wnieść do funkcjonowania naszej firmy i jesteśmy na nią otwarci. Serdecznie zapraszamy na spotkanie :)

przypis

*jednakowy szacunek = brak szacunku

@przypis

Zapraszamy Pana/Panią na spotkanie do naszej firmy do działu HR, będzie mógł nam Pan/Pani opowiedzieć więcej szczegółów dotyczących Pana/Pani wypowiedzi. Chętnie się o nich dowiemy, by zmieniać się i stawać się coraz lepszą firmą.

Kejti

Duża rotacja pracowników i tragiczna kultura organizacyjna. Brak słów

@Kejti

Rotacja wynika z faktu, że szukamy odpowiednich pracowników na danym stanowisku. Nie zawsze pracownik odnajduje się na danym stanowisku, potrzebuje przepracować kilka godzin lub dni, aby zobaczyć czy to konkretne stanowisko pracy mu odpowiada. Czasami nie wystarcza krótka rozmowa rekrutacyjna ale potrzeba czasu. Każdemu staramy się dać szanse sprawdzenia, niestety czasami trwa to troszkę dłużej stąd rotacja na wybranych stanowiskach. Jeżeli natomiast chodzi o Pani/Pana komentarz dotyczący kultury organizacyjnej to zawsze jesteśmy otwarci na krytykę, staramy się być coraz lepsi, w tym celu prosimy napisać do nas na maila biuro@hst2.pl. Postaramy się sprostać Pani / Pana oczekiwaniom.

mędrzec
@Kejti

Ludzie cieszcie się, że już nie pracujecie w tej firemce. Jak to mawiał klasyk "już wolę pracować na kasie w netto niż tutaj' po czym się zwolnił z hurtu złomu. Każdy kto już tutaj nie pracuje jest szczęśliwym człowiekiem. Szkoda zdrowia na ten cyrk.

@mędrzec

Bardzo prosimy o konstruktywną krytykę, abyśmy wiedzieli co konkretnie poprawić w naszej firmie. To pomoże nam wprowadzać zmiany, aby stawać się coraz lepszymi. Prosimy Pana o kontakt osobisty w naszym biurze lub pod adresem mailowym biuro@hst2.pl aby podzielić się swoimi sugestiami. Dodatkowo cieszymy się Pana szczęściem, że znalazł Pan zadowalającą Pana pracę. Życzymy powodzenia, dużo szczęścia i zdrowia ;)

Pytająca

Jakie są zarobki na stanowisku fakturzystka ? Czy taka duża rotacja jest na tym stanowisku , że co jakiś czas jest ogłoszenie o pracę na te stanowisko ?

@Pytająca

W tym celu prosimy o wysłanie do nas CV jeśli jest Pani zainteresowana. Zarobki dobieramy w zależności od doświadczenia indywidualnie. Publikacja ogłoszenia na stanowisko fakturzystka jest spowodowana stworzeniem przez nas dodatkowego miejsca pracy na tym stanowisku.

Elo tomelo

Kiedy są wypłacane pensje ? I po jakim czasie się przechodzi na umowę o pracę . Pozdrawiam.

nick
@Elo tomelo

1 w biurach 10 na produkcji . umowy nie dostaniesz nigdy ,prezes daje na czas określony aby zawsze mógł szybko zwolnić bez podania przyczyny.

@nick

Pensje w naszej firmie zawsze wypłacane są zgodnie z ustalonym i znanym pracownikom terminie. Forma zatrudnienia zależy od stanowiska, oceny przełożonego oraz od indywidualnych preferencji pracownika. Współpraca rozpoczyna się od umowy o pracę na okres próbny lub od pracy na umowę zlecenie- w zależności od stanowiska i preferencji pracownika. Po umowie o pracę na okres próbny pracownik podpisuje umowę na czas określony lub nieokreślony w zależności od indywidualnych ustaleń z przełożonym. Umowa zlecenie zazwyczaj nie jest dłuższa jak 1,5 miesiąca- później pracownik przechodzi na umowę o pracę (chyba że pracownik woli pozostać przy pracy na umowę zlecenie).

Kiedyś tam byłem na próbę

Co innego jest na rozmowie przed przyjęciem, co innego po przepracowanych kilku dniach na próbę. Dogadujesz stawkę później słyszysz że ta stawka godz to jest z premią uznaniową. Premia uznaniowa wiadomo, pojawia się i znika bo można jej nie uznać i tyle. Byłem świadkiem sytuacji gdzie gościu zjadł wafelka na hali, a po30 min wpadła jakaś pani z biura i do majstra, żeby go upomniał za ten niecny występek i pewnie po premii. Po rozmowie z pracującymi tam ludźmi usłyszałem 2 razy się zastanów...

@Kiedyś tam byłem na próbę

Ze względów bezpieczeństwa pracowników niedozwolone jest jedzenie na Hali produkcji z uwagi na opiłki i pyły panujące na Hali. Każdy pracownik jest o tym wcześniej informowany dlatego w takich przypadkach naruszenia zasad / ewentualnego zagrożenia zawsze zwracamy pracownikom uwagę i przypominamy o tym. Nie chcemy narażać naszych pracowników na niebezpieczeństwo i problemy zdrowotne. Warunki zatrudnienia, w tym stawki i warunki otrzymania premii są omawiane na spotkaniu rekrutacyjnym i wszystkie są realizowane według ustaleń. O potrąceniu premii pracownik zawsze jest informowany przez swojego przełożonego, zawsze też jest podawany konkretny powód, stąd Pana ocena jest jedynie domysłem krzywdzącym dla naszej firmy.

Gagarin
@Kiedyś tam byłem na próbę

Sama prawda!!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hurtostal 2 sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

ona

nie, pracujesz od gwizdka do gwizdka

W dzień Wigilii ze względu na potrzeby naszych klientów firma jest otwarta i pracujemy. Mając jednak na uwadze naszych pracowników czas pracy jest skrócony do godziny 13:00.

Uprzejmie informujemy, że nigdy nie zwolniliśmy pracowników, którzy rzetelnie wypełniają swoje obowiązki, a każdy z pracowników jest przed rozpoczęciem pracy informowany o swoich obowiązkach. Pracowników uczciwie pracujących chętnie nagradzamy również premiami. Mając świadomość dynamiki rynku i branży, w której pracujemy naszym celem jest nieustannie się zmieniać, poprawiać organizację pracy, dbać o to aby jakość, koszt i czas wykonania oferowanych przez nas produktów był jak najbardziej satysfakcjonujący dla naszych klientów i w takim też celu została zatrudniona nowa osoba.

To chyba normalne, że jak jesteś słaby to Cię wyrzucają? firma przecież musi mieć zyski, żeby opłacić pracowników ^^

zaskoczona
@123

Niektórzy myślą, że praca spawacza polega na tym, żeby chodzić po hali produkcyjnej bez celu i są zdziwieni, gdy otrzymują adekwatne do tego wynagrodzenie, a później płaczą na forum że Prezes (usunięte przez administratora) bo nie tyle obiecywał...cóż fakt, obiecywał więcej ale za wykonaną pracę, a nie za spacery.

Zdziwiony
@123

Każdy czasami zachoruje... takie zachowanie słabo świadczy o podejściu i zerowym szacunku dla pracownika. Bez komentarza... (usunięte przez administratora)

Mikołaj

Gdzie jest kasa na święta?! Było spotkanie z produkcją jak to się rozwija firmy. Premii ni ma... Ktoś coś wie??

@zaskoczona

123... Jak siedzisz na kamerach to zobacz jak chlopaki tyrają. Popatrz na ukraincow jak walą w .... przez cały dzień . Ukrainec jest pod ochronką w tej firmie czy co??

@Mikołaj

Jak gdzie??? Synuś kupił sobie nowe auto. TAM.JEST TWOJA PREMIA

@Mikołaj

Dziękujemy za komentarz. Potwierdzamy opinię, że firma wciąż się rozwija. Nie do końca jednak rozumiemy, o jaką „kasę na święta” Panu chodzi. Zapewniamy, że zaprezentowane przez nas warunki na rozmowie rekrutacyjnej pokrywają się z rzeczywistością. Wynagrodzenia jak Pan dobrze wie płacone są zawsze terminowo.

@Zdziwiony

Dziękujemy za Pana komentarz jednak nie możemy pozostawić tej kwestii bez wyjaśnienia. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami w naszym biurze. Nie możemy zgodzić się z opinią, że zwalniamy osoby będące na zwolnieniu lekarskim. Nigdy nie było to powodem zakończenia współpracy. Taka opinia jest dla nas krzywdząca. Pracowników traktujemy z pełnym szacunkiem.

Dziękujemy za Pański komentarz, jednak bardzo nam przykro, że takie zdanie ma Pan o naszej firmie. Pańska opinia jest bardzo dla nas krzywdząca. Zwalnianie bez powodu pracowników oraz wyzywanie jest u nas niedopuszczalne – bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami w naszym biurze – chcielibyśmy wyjaśnić tą sytuację.

@000

Wszystkich pracowników traktujemy na tych samych warunkach, z jednakowym szacunkiem. Doceniamy pracę każdego z nich. Jeśli chciałby Pan/Pani z nami jakieś kwestie wyjaśnić prosimy o bezpośredni kontakt z nami w naszym biurze.

@000

Jak już wspominaliśmy wszystkie premie są wypłacane zgodnie z ustaleniami na początku współpracy. Jeśli coś się Panu /Pani nie zgadza w rozliczeniach zawsze prosimy o bezpośredni kontakt w naszym biurze. Jest to najlepszy i najszybszy sposób na wyjaśnienie niezgodności.

Dziękujemy za komentarz i Pana dużą aktywność – jednocześnie bardzo nam przykro, że w takich słowach ocenia Pan naszą firmę i naszych pracowników. Chcąc stworzyć zgrany i dobry zespół zatrudniamy osoby rzetelne i dobrze wykonujące swoją pracę. Cenimy naszych pracowników i nie zgadzamy się z taką oceną na ich temat. Głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki sumiennie i rzetelnie. Jeśli jednak zauważył Pan jakiekolwiek uchybienia w naszej pracy bardzo prosimy o kontakt z nami w naszym biurze.

omijaćdalekimłukiem

3x nie!! jak zastanawiasz się czy warto tutaj pracować to odradzam...

@omijaćdalekimłukiem

Dziękujemy za Pana/Pani komentarz – jesteśmy otwarci na konstruktywna krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Niestety Pana/Pani opinia jest zbyt ogólna abyśmy się mogli do niej odnieść, jeśli mógł/mogłaby Pan/Pani bardziej szczegółowo opisać swoje spostrzeżenia to zapraszamy pod adres: biuro@hst2.pl, tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Życzymy sukcesów zawodowych 

DRED
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Jak ktoś piszę na ogólnodostępnym forum to co tak naprawdę się w waszej jeszcze odziwo funkcjonującej firmę dzieję, to nagle chcecie z nim rozmawiać haha Pytam po co, żeby straszyć prawnikami?

@DRED

Widzimy, że często Pan udziela się w komentarzach. Dziękujemy za aktywność jednak jeśli ma Pan jakąś niewyjaśnioną kwestię bardzo proszę o bezpośredni kontakt z nami w naszym biurze. Najlepiej wyjaśnić wszystko nieanonimowo wtedy będzie nam łatwiej zrozumieć sytuację, która Pana dotyczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtostal 2 sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Hurtostal 2 sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtostal 2 sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtostal 2 sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtostal 2 sp. z o.o.