3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 75 141 5 1

Opinie o Hurtostal 2 sp. z o.o.

Tadziu Nowy wpis

Czy w tym roku wigilia, prezenty od firmy za cały rok ciężkiej pracy będę równie bogate jak rok temu...? Rok temu był wspaniały kalendarz... No i najważniejsze, był uścisk przedstawiciela zarządu!

@Tadziu

Za ciężką pracę przez cały rok nasi pracownicy otrzymują wynagrodzenie zgodne z umową, którą zaakceptowali i podpisali z nami na początku współpracy. Jakiekolwiek prezenty świąteczne wynikają tylko z dobrej woli pracodawcy, nie jest to jego obowiązkiem. Zapraszamy także naszych pracowników do bezpośredniego kontaktu z nami w celu omówienia ważnych dla nich punktów współpracy i ich oczekiwań, jeśli uległy one zmianie. Jednocześnie pragniemy także poinformować, że nie zmuszamy nikogo do pracy w naszej firmie i w przypadku zupełnie innej wizji współpracy i oczekiwań np. co do otrzymywania prezentów zawsze w każdej chwili ze swojej strony mogą oni zakończyć współpracę, jeśli im ona nie odpowiada. Jednak w pierwszej kolejności serdecznie zachęcamy do rozmowy z zarządem. 

Ktos tam
Kandydat

Kolejny pracownik biurowy zwolniony. Takie poszanowanie szefa do ludzi. A jaki on jest dobry taki zachwalany był przez szefa, i chwilę później na bruk z nim.

TakNie3

@Ktos tam

Pracownik ten nadal jest uważany przez nas jako bardzo dobry pracownik. Ze względu na czas pandemii i związany z nią: spadek sprzedaży, ograniczenie kosztów i dostosowanie się do potrzeb rynku byliśmy niestety zmuszeni się z nim rozstać. Ta sytuacja nie wyklucza jednak tego, że nadal jest on spostrzegany przez nas jako bardzo dobry pracownik. Przykro nam, że ocenia nas Pan/Pani w takich słowach i podważa nasz szacunek do zatrudnianych pracowników, których zawsze traktujemy z szacunkiem.

@Ktos tam

fakturzystka ?? duzo się tam ludzi przewija skoro co jakiś czas pojawia się ogłoszenie o pracę ?

@Ktos tam

Fakturzystka ?? duzo sie osob tam przewija na tym stanowisku skoro co jakis czas jest ogloszenie o prace ? czym to spowodowane ?

@Pytająca

Publikacja ogłoszenia na stanowisko fakturzystka jest spowodowana stworzeniem przez nas dodatkowego miejsca pracy na tym stanowisku. Ponadto jest także spowodowana wyjazdem jednego z naszych pracowników.

Kierowca
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Jestem kierowcą jednej z firm której H2 świadczy usługi. Jaka pandemia? Traktujecie pracowników bez poszanowania - rotacja jest również "na placu" i na "produkcji"

@Kierowca

Dziękujemy za Pana komentarz jednak przykro nam, że w takich słowach ocenia Pan naszą firmę. Pracowników zawsze traktujemy z szacunkiem. Jeśli jednak jakieś sytuacje Pana zaniepokoiły bardzo proszę o kontakt osobisty w naszym biurze lub kontakt mailowy na adres biuro@hst2.pl. Serdecznie zapraszamy Pana do naszego biura osobiście, aby przedstawił nam Pan daną sytuację skoro i tak jest Pan naszym częstym gościem. Rotacja na niektórych stanowiskach w ostatnim czasie wiązała się z urlopami lub dłuższymi wyjazdami naszych pracowników. Na czas ich tymczasowej nieobecności byliśmy zmuszeni zatrudniać kolejnych pracowników, którym oczywiście dajemy możliwość pracy i pozostania na dłuższy czas w naszej firmie.

Kierowca
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Ja jestem kierowcą, gdyby ode mnie to zależało - zmieniłbym hurtownię już dawno. Więc będę przyjeżdżał i patrzył na przewijające się osoby w H2, a na słowo SZEF, ludzie(pracownicy) dostają paraliżu ze strachu

@Kierowca

Serdecznie zapraszamy przy następnej Pana wizycie do naszego biura do działu HR. Z chęcią spotkamy się z Panem, aby wysłuchać Pana uwag. Myślimy, że uwagi naszych klientów mogą pomóc nam we wprowadzaniu zmian, co spowoduje, że będziemy stawać się coraz lepsi.

Groszek
@Ktos tam

jak dbasz o pracowników tak masz... bardzo źle świadczy o firmie skoro jest tak duża rotacja.. bardzo...

@Groszek

Duża rotacja nie zawsze jest wynikiem złego świadectwa o firmie. Oczywiste jest, że poszukujemy najlepszych pracowników do naszej firmy. Wielokrotnie doświadczaliśmy, że po krótkiej rozmowie rekrutacyjnej ciężko określić czy dana osoba będzie odpowiednia na konkretne stanowisko. Dajemy jednak szansę wielu kandydatom na sprawdzenie się. Liczymy się także z tym, że nie każdemu może odpowiadać dane stanowisko po przepracowaniu pewnego czasu na okresie próbnym. Każdemu dajemy też wolność wyboru co do zakończenia współpracy. Zdarzają się też często takie sytuacje, że widząc potencjał w danym pracowniku - który w momencie rekrutacji niekoniecznie posiada 100 % wymaganych umiejętności na aplikowane stanowisko - inwestujemy w takie osoby, poświęcamy nasz czas na naukę, ponoszone są z tym związane różnorodne koszty. To wszystko po to, by stworzyć dobry, profesjonalny zespół.

Grochówka

Kierownikowi urodziło się dziecko. Wziął należny mu urlop. Wrócił do pracy i w nagrodę dostał wypowiedzenie.. Jak to tak? Gdzie tutaj należny szacunek dla praw pracownika?

@Grochówka

Chcieliśmy sprostować Pana/Pani komentarz. Nikogo nie zwalniamy nigdy z powodu wzięcia urlopu, narodzin dziecka czy innych prywatnych sytuacji pracownika. Życie rodzinne i prywatne naszych pracowników nie wpływa w żaden sposób na podejmowane decyzje o zakończeniu współpracy. Na taką decyzję może jednak wpłynąć niewypełnianie przez pracownika wyznaczonych mu przez pracodawcę obowiązków jeśli sytuacja powtarza się wielokrotnie. Na początku jednak zawsze dajemy szanse każdemu pracownikowi i decyzja o zakończeniu współpracy nigdy nie jest pochopna.

Tak2Nie

Pracodawca

Każdego pracownika traktujemy z jednakowym szacunkiem. Wszystkie prawa pracownika są przestrzegane zgodnie z Kodeksem Pracy.

yhyyy
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Pewnie dlatego co chwile są kontrole z państwowej inspekcji pracy?! Wstyd i brak słów...

@yhyyy

Serdecznie zapraszamy Pana /Panią do naszego biura w celu podzielenia się Pana/Pani uwagami. Proponujemy, żeby zamiast anonimowej odpowiedzi bezpośrednio spotkać się w naszym biurze i opowiedzieć nam o konkretnych uwagach. Pana /Pani konstruktywna krytyka dużo może wnieść do funkcjonowania naszej firmy i jesteśmy na nią otwarci. Serdecznie zapraszamy na spotkanie :)

przypis

*jednakowy szacunek = brak szacunku

@przypis

Zapraszamy Pana/Panią na spotkanie do naszej firmy do działu HR, będzie mógł nam Pan/Pani opowiedzieć więcej szczegółów dotyczących Pana/Pani wypowiedzi. Chętnie się o nich dowiemy, by zmieniać się i stawać się coraz lepszą firmą.

Kejti

Duża rotacja pracowników i tragiczna kultura organizacyjna. Brak słów

@Kejti

Rotacja wynika z faktu, że szukamy odpowiednich pracowników na danym stanowisku. Nie zawsze pracownik odnajduje się na danym stanowisku, potrzebuje przepracować kilka godzin lub dni, aby zobaczyć czy to konkretne stanowisko pracy mu odpowiada. Czasami nie wystarcza krótka rozmowa rekrutacyjna ale potrzeba czasu. Każdemu staramy się dać szanse sprawdzenia, niestety czasami trwa to troszkę dłużej stąd rotacja na wybranych stanowiskach. Jeżeli natomiast chodzi o Pani/Pana komentarz dotyczący kultury organizacyjnej to zawsze jesteśmy otwarci na krytykę, staramy się być coraz lepsi, w tym celu prosimy napisać do nas na maila biuro@hst2.pl. Postaramy się sprostać Pani / Pana oczekiwaniom.

mędrzec
@Kejti

Ludzie cieszcie się, że już nie pracujecie w tej firemce. Jak to mawiał klasyk "już wolę pracować na kasie w netto niż tutaj' po czym się zwolnił z hurtu złomu. Każdy kto już tutaj nie pracuje jest szczęśliwym człowiekiem. Szkoda zdrowia na ten cyrk.

@mędrzec

Bardzo prosimy o konstruktywną krytykę, abyśmy wiedzieli co konkretnie poprawić w naszej firmie. To pomoże nam wprowadzać zmiany, aby stawać się coraz lepszymi. Prosimy Pana o kontakt osobisty w naszym biurze lub pod adresem mailowym biuro@hst2.pl aby podzielić się swoimi sugestiami. Dodatkowo cieszymy się Pana szczęściem, że znalazł Pan zadowalającą Pana pracę. Życzymy powodzenia, dużo szczęścia i zdrowia ;)

Kandydat

Jakie są zarobki na stanowisku fakturzystka ? Czy taka duża rotacja jest na tym stanowisku , że co jakiś czas jest ogłoszenie o pracę na te stanowisko ?

@Pytająca

W tym celu prosimy o wysłanie do nas CV jeśli jest Pani zainteresowana. Zarobki dobieramy w zależności od doświadczenia indywidualnie. Publikacja ogłoszenia na stanowisko fakturzystka jest spowodowana stworzeniem przez nas dodatkowego miejsca pracy na tym stanowisku.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 101 dni.

Czy Hurtostal 2 sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Elo tomelo
Kandydat

Kiedy są wypłacane pensje ? I po jakim czasie się przechodzi na umowę o pracę . Pozdrawiam.

nick
@Elo tomelo

1 w biurach 10 na produkcji . umowy nie dostaniesz nigdy ,prezes daje na czas określony aby zawsze mógł szybko zwolnić bez podania przyczyny.

@nick

Pensje w naszej firmie zawsze wypłacane są zgodnie z ustalonym i znanym pracownikom terminie. Forma zatrudnienia zależy od stanowiska, oceny przełożonego oraz od indywidualnych preferencji pracownika. Współpraca rozpoczyna się od umowy o pracę na okres próbny lub od pracy na umowę zlecenie- w zależności od stanowiska i preferencji pracownika. Po umowie o pracę na okres próbny pracownik podpisuje umowę na czas określony lub nieokreślony w zależności od indywidualnych ustaleń z przełożonym. Umowa zlecenie zazwyczaj nie jest dłuższa jak 1,5 miesiąca- później pracownik przechodzi na umowę o pracę (chyba że pracownik woli pozostać przy pracy na umowę zlecenie).

TakNie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hurtostal 2 sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

jędrek
@Pytanie

absolutnie, tyrasz od gwizdka do gwizdka

ona
@Pytanie

nie, pracujesz od gwizdka do gwizdka

@Pytanie

W dzień Wigilii ze względu na potrzeby naszych klientów firma jest otwarta i pracujemy. Mając jednak na uwadze naszych pracowników czas pracy jest skrócony do godziny 13:00.

Tak1Nie4
ona
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

ależ co za bzdury wypisujecie!!!! sami siebie dogłębnie okłamujecie!!!! nikt nie pracuje do 13, cała sprzedaż tzn. plac ma co roku wolne w ten dzień a Ci którzy sa na produkcji pracują od 6 do 14 i ani minuty krócej

Doinformowany

Prawda że kolejny kierownik już nie pracuje...? Który to już z kolei? Nikt tutaj długo miejsca nie zagrzeje!

Tak6Nie
Kiedyś tam byłem na próbę

Co innego jest na rozmowie przed przyjęciem, co innego po przepracowanych kilku dniach na próbę. Dogadujesz stawkę później słyszysz że ta stawka godz to jest z premią uznaniową. Premia uznaniowa wiadomo, pojawia się i znika bo można jej nie uznać i tyle. Byłem świadkiem sytuacji gdzie gościu zjadł wafelka na hali, a po30 min wpadła jakaś pani z biura i do majstra, żeby go upomniał za ten niecny występek i pewnie po premii. Po rozmowie z pracującymi tam ludźmi usłyszałem 2 razy się zastanów...

Tak7Nie

@Kiedyś tam byłem na próbę

Ze względów bezpieczeństwa pracowników niedozwolone jest jedzenie na Hali produkcji z uwagi na opiłki i pyły panujące na Hali. Każdy pracownik jest o tym wcześniej informowany dlatego w takich przypadkach naruszenia zasad / ewentualnego zagrożenia zawsze zwracamy pracownikom uwagę i przypominamy o tym. Nie chcemy narażać naszych pracowników na niebezpieczeństwo i problemy zdrowotne. Warunki zatrudnienia, w tym stawki i warunki otrzymania premii są omawiane na spotkaniu rekrutacyjnym i wszystkie są realizowane według ustaleń. O potrąceniu premii pracownik zawsze jest informowany przez swojego przełożonego, zawsze też jest podawany konkretny powód, stąd Pana ocena jest jedynie domysłem krzywdzącym dla naszej firmy.

Gagarin
@Kiedyś tam byłem na próbę

Sama prawda!!

zaciekawiony

czy firma może wyjaśnić w jakim celu jest zatrudniona dziewczynka która chodzi bez celu po halach obserwuje i donosi do szefa kto co o której robi? na takich pracowników są pieniądze na wypłaty a ludzi pracujących się zwalnia!! przecież ta psełdo pracowniczka przynosi więcej strat jak pożytku. czy szef ma za dużo kasy...niech rozda to pracownikom uczciwie pracującym

@zaciekawiony

Uprzejmie informujemy, że nigdy nie zwolniliśmy pracowników, którzy rzetelnie wypełniają swoje obowiązki, a każdy z pracowników jest przed rozpoczęciem pracy informowany o swoich obowiązkach. Pracowników uczciwie pracujących chętnie nagradzamy również premiami. Mając świadomość dynamiki rynku i branży, w której pracujemy naszym celem jest nieustannie się zmieniać, poprawiać organizację pracy, dbać o to aby jakość, koszt i czas wykonania oferowanych przez nas produktów był jak najbardziej satysfakcjonujący dla naszych klientów i w takim też celu została zatrudniona nowa osoba.

TakNie2

To chyba normalne, że jak jesteś słaby to Cię wyrzucają? firma przecież musi mieć zyski, żeby opłacić pracowników ^^

Tak1Nie3
zaskoczona
@123

Niektórzy myślą, że praca spawacza polega na tym, żeby chodzić po hali produkcyjnej bez celu i są zdziwieni, gdy otrzymują adekwatne do tego wynagrodzenie, a później płaczą na forum że Prezes (usunięte przez administratora) bo nie tyle obiecywał...cóż fakt, obiecywał więcej ale za wykonaną pracę, a nie za spacery.

Tak1Nie2
Zdziwiony
@123

Każdy czasami zachoruje... takie zachowanie słabo świadczy o podejściu i zerowym szacunku dla pracownika. Bez komentarza... Prezio sam sobie wystawia opinię

Mikołaj

Gdzie jest kasa na święta?! Było spotkanie z produkcją jak to się rozwija firmy. Premii ni ma... Ktoś coś wie??

@zaskoczona

123... Jak siedzisz na kamerach to zobacz jak chlopaki tyrają. Popatrz na ukraincow jak walą w .... przez cały dzień . Ukrainec jest pod ochronką w tej firmie czy co??

@Mikołaj

Jak gdzie??? Synuś kupił sobie nowe auto. TAM.JEST TWOJA PREMIA

Tak1Nie5

@Mikołaj

Dziękujemy za komentarz. Potwierdzamy opinię, że firma wciąż się rozwija. Nie do końca jednak rozumiemy, o jaką „kasę na święta” Panu chodzi. Zapewniamy, że zaprezentowane przez nas warunki na rozmowie rekrutacyjnej pokrywają się z rzeczywistością. Wynagrodzenia jak Pan dobrze wie płacone są zawsze terminowo.

@Zdziwiony

Dziękujemy za Pana komentarz jednak nie możemy pozostawić tej kwestii bez wyjaśnienia. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami w naszym biurze. Nie możemy zgodzić się z opinią, że zwalniamy osoby będące na zwolnieniu lekarskim. Nigdy nie było to powodem zakończenia współpracy. Taka opinia jest dla nas krzywdząca. Pracowników traktujemy z pełnym szacunkiem.

Pracodawca

Dziękujemy za Pański komentarz, jednak bardzo nam przykro, że takie zdanie ma Pan o naszej firmie. Pańska opinia jest bardzo dla nas krzywdząca. Zwalnianie bez powodu pracowników oraz wyzywanie jest u nas niedopuszczalne – bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z nami w naszym biurze – chcielibyśmy wyjaśnić tą sytuację.

@000

Wszystkich pracowników traktujemy na tych samych warunkach, z jednakowym szacunkiem. Doceniamy pracę każdego z nich. Jeśli chciałby Pan/Pani z nami jakieś kwestie wyjaśnić prosimy o bezpośredni kontakt z nami w naszym biurze.

@000

Jak już wspominaliśmy wszystkie premie są wypłacane zgodnie z ustaleniami na początku współpracy. Jeśli coś się Panu /Pani nie zgadza w rozliczeniach zawsze prosimy o bezpośredni kontakt w naszym biurze. Jest to najlepszy i najszybszy sposób na wyjaśnienie niezgodności.

Pracodawca

Dziękujemy za komentarz i Pana dużą aktywność – jednocześnie bardzo nam przykro, że w takich słowach ocenia Pan naszą firmę i naszych pracowników. Chcąc stworzyć zgrany i dobry zespół zatrudniamy osoby rzetelne i dobrze wykonujące swoją pracę. Cenimy naszych pracowników i nie zgadzamy się z taką oceną na ich temat. Głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki sumiennie i rzetelnie. Jeśli jednak zauważył Pan jakiekolwiek uchybienia w naszej pracy bardzo prosimy o kontakt z nami w naszym biurze.

omijaćdalekimłukiem

3x nie!! jak zastanawiasz się czy warto tutaj pracować to odradzam...

Tak8Nie

@omijaćdalekimłukiem

Dziękujemy za Pana/Pani komentarz – jesteśmy otwarci na konstruktywna krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Niestety Pana/Pani opinia jest zbyt ogólna abyśmy się mogli do niej odnieść, jeśli mógł/mogłaby Pan/Pani bardziej szczegółowo opisać swoje spostrzeżenia to zapraszamy pod adres: biuro@hst2.pl, tylko dzięki temu będziemy mogli dokładnie zbadać sytuację i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Życzymy sukcesów zawodowych 

Tak2Nie4
DRED
@Hurtostal 2 sp. z o.o.

Jak ktoś piszę na ogólnodostępnym forum to co tak naprawdę się w waszej jeszcze odziwo funkcjonującej firmę dzieję, to nagle chcecie z nim rozmawiać haha Pytam po co, żeby straszyć prawnikami?

@DRED

Widzimy, że często Pan udziela się w komentarzach. Dziękujemy za aktywność jednak jeśli ma Pan jakąś niewyjaśnioną kwestię bardzo proszę o bezpośredni kontakt z nami w naszym biurze. Najlepiej wyjaśnić wszystko nieanonimowo wtedy będzie nam łatwiej zrozumieć sytuację, która Pana dotyczy.

Aktualność
Dzień dobry,
Odnosząc się do anonimowych wpisów odnośnie warunków pracy w Naszej firmie chcielibyśmy uciąć spekulacje. W Hurtostal 2 Sp. z o.o. pracuje bardzo wiele ciekawych ludzi , którzy tworzą zespół i są z nami od wielu lat. Zarząd jest otwarty na komunikację z każdym Pracownikiem. Nigdy nie tworzyliśmy sztucznych barier stanowiskowych i nadmiernej biurokracji - drzwi Kadry Zarządzającej są otwarte i możesz o wszystkim porozmawiać. Przykro nam, że niektórzy tak oceniają Naszą firmę pisząc anonimowo, a chętnie dowiedzielibyśmy się jakie mają pomysły na lepsze funkcjonowanie firmy.
Pozdrawiamy
Zespół Hurtostal 2 Sp. z o.o.
Tak7Nie6
RODO

zabawni jesteście .Od wielu lat kto taki ...? chyba z działy sprzedaży dziewczyny i rodzina szefa, bo reszta to na czas przelotny , iść do kadry zarządzającej .... do kogo... jak każdy boi się podjąć decyzji bo jutro może już nie pracować. Wszyscy dobrze wiedzą że (usunięte przez administratora) ma ostatnie zdanie i tylko jego słowo sie liczy choć nie ma racji,przepraszam on ma zawsze rację i tylko rację, reszta to pomiatacze na czas określony. Biurokracji nie ma ? to po co po każdym zakończonym dniu pracy każdy pracownik musi wypełnić formularz , na rysunkach się podpisać , zarejestrować w systemie komputerowym bo jak tego nie zrobi to ma już po premii . Pozdrawiamy zespół roboli i niedouków

Tak8Nie1
DRED

Mam pomysł na lepsze funkcjonowanie tej firmy, nowe kadry i właściciel

Tak2Nie1

@DRED

Dziękujemy za Pański komentarz i sugestie. Jednak jesteśmy zadowoleni z naszych pracowników. Zatrudniamy profesjonalistów i darzymy zaufaniem naszych pracowników. Życzymy sukcesów w życiu zawodowym oraz powodzenia w otwarciu swojej działalności.;)

Pracodawca

Przykro nam, że tak ocenia Pan nasza firmę. Jest to ocena bardzo krzywdząca dla nas. Szukanie źródeł naszej firmy nie zostało wykonane rzetelnie – jesteśmy firma szczecińską i nie jesteśmy kontynuacją firmy z Torunia. Porusza Pan także inne ważne i delikatne kwestie, których nasza firma nie chce pominąć milczeniem. Niewypłacanie premii jest poważnym zarzutem i tą sprawę trzeba koniecznie wyjaśnić. Z pracownikami rozliczamy się uczciwie i wszystkich traktujemy z szacunkiem. Premie są wypłacane zgodnie z warunkami ustalonymi na początku współpracy. Jeśli coś nie zgadza się w Pańskim obliczeniu proszę o kontakt i wyjaśnienie nieanonimowe w naszym biurze.

Zainteresowana

Jak wygląda praca Fakturzystki? Jaka atmosfera pracy? Zarobki? Może ktoś się podzielić opinią

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 290 dni.

Jakie są płacę na stanowisku fakturzystka ? Jaka jest opinia o pracy na danym stanowisku ? Atmosfera pracy ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 312 dni.

Ile jest zmian w Hurtostal 2 sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtostal 2 sp. z o.o. - Szczecin