Muster Sp.z o.o.

Kraków

Opinie o Muster Sp.z o.o.

to jest jedne wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypłat na czas nie ma a z pracownikami robią co chcą,jak się nie podoba to wylatuje coś mogę na ten temat powiedziec

leon

Dziś jadę z młodszym bratem do Inspekcji pracy. Pracował dość krótko, praca w określonych godzinach, podpisywanie listy obecności i inne jak na umowie o pracę. Dowiedział się, że ma dostać umowę o dzieło, lecz jej nie dostał do podpisania, kiedy o nią poprosił usłyszał, że jest arogancki i już nie ma przychodzić do pracy.

.:2:.

[usunięte przez moderatora] . Uważajcie na regionalnego P.M. Zatrudniają na " dziwne umowy".płacą kiedy im się chce. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Muster Sp.z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muster Sp.z o.o.