WARIDO Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o WARIDO Sp. z o.o.

ABC123

Są tylko dwa biura w okolicy, które wciąż rekrutują pracowników. Warido i biuro rachunkowe Pana G... Nie trudno się domyślić dlaczego, opinie o ich właścicielach są powszechnie znane i prawdziwe.

byla_pracownica

nie jest zle... wlasciciel wrócił do zarządzania biurem i sie poprawiło. wczesniej byl mocno w rozjazdach i to powodowalo troche zamieszania... wymagajacy jest nadal:) Firma ma glownie klientele zagraniczna i to wymusza okreslony model pracy w ksiegowosci

karina

kaja' wiesz co szkoda, że nie mogę Ci pomóc, jednka jakiś czas temu widizałam, ogłoszenie, że poszukiwali Księgową. Byc może mają co jakiś czas rekrutacje na to stanowisko bo oferta była w necie i na goworku ją widziałam, wiec może odezwija sie do nich.

anonimka

Ja tez pracowalam, nie było zle ,jednak praca nie dokonca mnie satysfakcjonowala.nie wiem jak jest teraz ;-)

maja

Możesz coś więcej powiedziec na ten temat ? Jak wyglada praca? Na jakim stanowisku pracowalaś? No i jaka płaca? Jakie godxiny pracy ?

inna

Pracowałam tam na chwilę. Prezes tyran. Nie polecam. Chyba, ze ktoś jest masochistą.

Zostaw opinię o WARIDO Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARIDO Sp. z o.o.