Adres: Wodzisławska 358, 44-274 Rybnik

NIP: 6423182247 REGON: 243204510 KRS: 0000453492

2 11 12 5 1

Opinie o Warido Group Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Olga

Jeśli ludziom dobrze się pracuje to nie maja chęci zamieszczania opinii na forum!

Feliks

Zastanawiałam się dlaczego tak rzadko piszecie na forum. Jak dobrze pracuje się to i nie ma takich potrzeb!

TakNie

Firma nastawiona na rozwój pracownika. Bardzo przyjemna atmosfera w zespole i mają smaczną kawę ;) Lubię atmosferę w WARIDO Sp. z o.o. za: Dużo życzliwości ze strony współpracowników i wspólne dążenie do licznych sukcesów

TakNie1

Zbigniew

Jakieś pozytywne opinie możecie wydać o Warido? Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę? Może jeszcze są przyznawane dodatkowe benefity od firmy? Czekamy na wasze wypowiedzi.

była pracownica

Szef nadal furiat, szkoleń jak na lekarstwo, jak odejdziesz z pracy to z dobrego pracownika jesteś zerem

Tak12Nie

Zbigniew

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w WARIDO o opisanie j sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Kto podzieli się opinią?

ABC123

Są tylko dwa biura w okolicy, które wciąż rekrutują pracowników. Warido i biuro rachunkowe Pana G... Nie trudno się domyślić dlaczego, opinie o ich właścicielach są powszechnie znane i prawdziwe.

Tak27Nie

byla_pracownica

nie jest zle... wlasciciel wrócił do zarządzania biurem i sie poprawiło. wczesniej byl mocno w rozjazdach i to powodowalo troche zamieszania... wymagajacy jest nadal:) Firma ma glownie klientele zagraniczna i to wymusza okreslony model pracy w ksiegowosci

Tak2Nie

karina

kaja' wiesz co szkoda, że nie mogę Ci pomóc, jednka jakiś czas temu widizałam, ogłoszenie, że poszukiwali Księgową. Byc może mają co jakiś czas rekrutacje na to stanowisko bo oferta była w necie i na goworku ją widziałam, wiec może odezwija sie do nich.

anonimka

Ja tez pracowalam, nie było zle ,jednak praca nie dokonca mnie satysfakcjonowala.nie wiem jak jest teraz ;-)

Tak9Nie

maja

Możesz coś więcej powiedziec na ten temat ? Jak wyglada praca? Na jakim stanowisku pracowalaś? No i jaka płaca? Jakie godxiny pracy ?

Tak8Nie

inna

Pracowałam tam na chwilę. Prezes tyran. Nie polecam. Chyba, ze ktoś jest masochistą.

Tak17Nie

Zostaw opinię o Warido Group Sp. z o.o. - Rybnik