counter
3 15 24 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SOJO HOLDING Sp. z o.o.?

Agata Nowy wpis

@robert to super ze atmosfera jest tak dobra. Zdradzisz czym się zajmujesz w firmie?

Robert Nowy wpis
@Agata

Hej Agata, w Warido zajmuję się głównie pozyskiwaniem nowych klientów.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 211 dni.

Jak ze studentami w SOJO HOLDING Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

TakNie

Osobiście mam bardzo negatywne wspomnienia związane z tą firmą. Szefostwo powinno być stanowcze i wymagające, (usunięte przez administratora). Wymagano ode mnie wykonywania obowiązków, które nie były powiązane z moim stanowiskiem pracy. Kiedy delikatnie odmawiałam wykonania zadania, do którego nie czułam się kompetentną osobą, (usunięte przez administratora)Brak możliwości rozwoju, a wręcz czułam, że zaczynam się cofać. Mimo napiętej atmosfery współpracownicy "niższego szczebla" byli bardzo przyjaźnie nastawieni i pomocni. Może osoba o mocnej psychice, która bezwzględnie podporządkuje się panującym zasadom jest w stanie się odnaleźć, ale jeśli zacznie się sprzeciwiać, mieć własne zdanie i sprawiać problemy to współpraca raczej długo nie potrwa.

Tak5Nie8
@Były pracownik

*Szefostwo powinno być stanowcze i wymagające, ale nie powinno traktować pracownika jak kogoś gorszego. *Kiedy delikatnie odmawiałam wykonania zadania, do którego nie czułam się kompetentną osobą, spotykałam się z pretensjonalnym i obrażonym tonem Nie rozumiem, dlaczego te fragmenty zostały usunięte, skoro nikogo nie obrażają, a jedynie przedstawiają moją opinię.

Tak2Nie8
potencjalny kandydat
@Były pracownik

Dla mnie opinia lekko z czapy "ale jeśli zacznie się sprzeciwiać,[...] i sprawiać problemy to współpraca raczej długo nie potrwa" - to chyba normalne. Ludzie piszcie coś sensownego jakieś konkretne zdarzenia jeśli są negatywne bo to co powyżej to jakieś dziwne wylanie żali ...

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marek

Jaką macie atmosferę w pracy? Jaką umowę na początek proponuje firma?

Robert
@Marek

W firmie jestem od czerwca 2018 i szczerze mówiąc to atmosfera jest świetna. Wszyscy mamy między sobą przyjazne relacje (nie tylko na drodze służbowej, ale i prywatnie), wspieramy się w swoich obowiązkach i idziemy w jedną stronę, tak jak przystało na Zespół. W każdej firmie są problemy, z którymi się trzeba mierzyć - w Warido też, ale nie dajemy się ponieść emocjom i dalej jesteśmy profesjonalni w tym co robimy. Jeśli chodzi o umowę to od samego początku zostałem zatrudniony na podstawie umowy o pracę jak zresztą z tego co mi wiadomo wszyscy pracownicy.

Tak7Nie1

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Warido Group Sp. z o.o.?

Nowy pracownik
@Pytanie

Pracuję w tej firmie od września w dziale administracji, więc mogę powiedzieć, jak aktualnie wygląda rekrutacja. Ogłoszenia znalazłam na OLX i wysłałam CV we wtorek, a już w środę rano otrzymałam telefon od rekrutera i umówiliśmy się na rozmowę kwalifikacyjną. Jak się później dowiedziałam, oprócz mnie na rozmowie było ponad 20 osób, ale musiałam czekać na swoją kolej jakieś 2 minuty, bo każdy był umówiony na inną godzinę. Rozmowa była prowadzona przez dwie osoby, w przyjemnej atmosferze i otrzymałam pełny opis stanowiska, który pokrywa się z tym czym się zajmuję jako pracownik. Wynik rekrutacji otrzymałam telefonicznie.

Tak9Nie2
Nowy pracownik
@Pytanie

Hej, ja pracuję w Warido od sierpnia i mogę powiedzieć, że rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze i raczej bez stresu. Jak w przypadku koleżanki powyżej, w spotkaniu brało udział dwóch rekruterów, którzy pytali głównie o doświadczenie zawodowe i o moje oczekiwania. Również dostałam pełny opis przyszłego stanowiska i warunków zatrudnienia. Wynik rekrutacji otrzymałam po kilku dniach telefonicznie.

Tak9Nie2
Olga

Jeśli ludziom dobrze się pracuje to nie maja chęci zamieszczania opinii na forum!

Tak7Nie
Feliks

Zastanawiałam się dlaczego tak rzadko piszecie na forum. Jak dobrze pracuje się to i nie ma takich potrzeb!

Tak8Nie

Firma nastawiona na rozwój pracownika. Bardzo przyjemna atmosfera w zespole i mają smaczną kawę ;) Lubię atmosferę w WARIDO Sp. z o.o. za: Dużo życzliwości ze strony współpracowników i wspólne dążenie do licznych sukcesów

Tak9Nie1

Zbigniew

Jakieś pozytywne opinie możecie wydać o Warido? Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę? Może jeszcze są przyznawane dodatkowe benefity od firmy? Czekamy na wasze wypowiedzi.

była pracownica

Szef nadal furiat, szkoleń jak na lekarstwo, jak odejdziesz z pracy to z dobrego pracownika jesteś zerem

Tak15Nie6
Zbigniew

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w WARIDO o opisanie j sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Kto podzieli się opinią?

Tak2Nie

ABC123

Są tylko dwa biura w okolicy, które wciąż rekrutują pracowników. Warido i biuro rachunkowe Pana G... Nie trudno się domyślić dlaczego, opinie o ich właścicielach są powszechnie znane i prawdziwe.

Tak30Nie5
byla_pracownica

nie jest zle... wlasciciel wrócił do zarządzania biurem i sie poprawiło. wczesniej byl mocno w rozjazdach i to powodowalo troche zamieszania... wymagajacy jest nadal:) Firma ma glownie klientele zagraniczna i to wymusza okreslony model pracy w ksiegowosci

Tak6Nie
karina

kaja' wiesz co szkoda, że nie mogę Ci pomóc, jednka jakiś czas temu widizałam, ogłoszenie, że poszukiwali Księgową. Byc może mają co jakiś czas rekrutacje na to stanowisko bo oferta była w necie i na goworku ją widziałam, wiec może odezwija sie do nich.

anonimka

Ja tez pracowalam, nie było zle ,jednak praca nie dokonca mnie satysfakcjonowala.nie wiem jak jest teraz ;-)

Tak13Nie
maja

Możesz coś więcej powiedziec na ten temat ? Jak wyglada praca? Na jakim stanowisku pracowalaś? No i jaka płaca? Jakie godxiny pracy ?

Tak9Nie

inna

Pracowałam tam na chwilę. Prezes tyran. Nie polecam. Chyba, ze ktoś jest masochistą.

Tak20Nie6

Zostaw merytoryczną opinię o SOJO HOLDING Sp. z o.o. - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SOJO HOLDING Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wodzisławska 358