Saatchi & Saatchi Digital

Opinie o Saatchi & Saatchi Digital

Kamila

Jak obecnie wygląda sytuacja w Saatchi & Saatchi Digital w Toruniu? Czy firma normalnie funkcjonuje? Szukałam informacji o tym przedsiębiorstwie, ale znalazłam tylko Saatchi&Saatchi w Warszawie - czy ktoś wie, czy jest to ta sama firma, czy też dwie różne, oddzielne? Jeśli moglibyście coś powiedzieć na ten temat - byłabym wdzięczna!

ArturKról
@Kamila 15.01.2019 20:04

Najwidoczniej moja droga nikt z pracowników tej firmy tu nie zagląda. Ja też nie jestem pracownikiem. Może kandydatem. Ale jeszcze nie wiem. Liczyłem, że coś znajdę. A tu pustka.

Macie doświadczenie w firmie Saatchi & Saatchi Digital jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Saatchi & Saatchi Digital - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saatchi & Saatchi Digital