G4S Cash Center

Poznań

Opinie o G4S Cash Center

Słowa kojarzące się z G4S Cash Center (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): mało rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowy Atmosfera i ludzie tam pracujący są jedyne co trzyma tam ludzi . Od jakiej stawki można negocjować pensję? pensja stała na poziomie 1100 netto Najbardziej podobało mi się w G4S Cash Center : nic Najbardziej nie podobało mi się w G4S Cash Center : hałas i wypłata

Zostaw opinię o G4S Cash Center - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G4S Cash Center