Vinci Games Sp. z o.o.

Opinie o Vinci Games Sp. z o.o.

ON

Niestety warunki pracy jakie oferuje ta firma to wykorzystanie studentów do zrobienia gry i obietnice że będzie procent od zysków:P:P Gra jaką wypuścili mówię o Cargo 3 to kicha dlatego że firma nie płaci specjalistom a chciała coś zrobić za darmo. Robiłem przez jakiś czas modele dla nich LOW POLY a oni oczekiwali żebym robił za darmo modele których czas pracy zajął by 8 h. Zerwałem umowę z tą firmą i się ciesze :P Bo ta gierka ich to straszny nie wypał i nawet do portfolio bym sobie tej szmiry nie dał.:P:P Trzymajcie się z dala od tej firmy . Pozdrawiam

Co uważasz o firmie Vinci Games Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw opinię o Vinci Games Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vinci Games Sp. z o.o.