Opinie o ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce w Górki szczukowskie

ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce
counter
2 15 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Byly pracownik Nowy wpis

Nie rubcie sobie nadzieji na pieniądze w tej firmie, godzin max, najniższa krajowa i do tego jakiś ryczałt, liczą jak chcą oszusty!!!!. Nie doliczysz sie ile zarabiasz!!!!

TakNie

Słowa kojarzące się z ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam priorytetowo. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 2800

Pracownik 08.2018 Nowy wpis
@anonim

Ktos z biura pisze tylko dobre opinie bzdura i kupa guwna w tej firmie.... Daje sobie rękę obciac ze to logistyk

Pracownik 08.2018 Nowy wpis

Nie polecam nikomu tej firmy, jak chcesz pracowac fizycznie 250 godzin i pensia 2500zl, wiem bo pracuje u nich jako operator, operator na walcu ma 3. 000 godzin w h...j, kierownicy i majstrowie trzymaja sie razem, robia fuszki za fuszkami, a ty bedziesz miał h... j z tego bedziesz scigany jak murzyn... A naj gorzej robi sie z kierownikiem masy... Mlody gosc a alkocholik Maciek Żaliński. Jak pije to na rany przyłuż, a jak na głodzie to (usunięte przez administratora) ci żyć nie da.. Nie polecam tych ludzi, logistyka też bez sensu Mateusz Chrabąszcz przyjmuje ludzi i za chwile zwalnia bo twoja twarz mu nie pasuje, albo za malo z siebie dajesz jednym slowem dno, wlasciciel firmy posel kolo ch.. ja ma co sie dzieje w firmie byle kasa sie zgadzala,

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

sunny

Na spokojnie można liczyć na wyższe zarobki niż te 2200 @logo, ale i tak warto podejmowąć z nimi wspólpracę bo przecież dochodzą do tego jeszcze jakieś premie.

gość

BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce - Górki szczukowskie

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce