ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce

Opinie o ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce

Filtruj opinie po kryteriach:

Byly pracownik
 Opinia

Nie rubcie sobie nadzieji na pieniądze w tej firmie, godzin max, najniższa krajowa i do tego jakiś ryczałt, liczą jak chcą oszusty!!!!. Nie doliczysz sie ile zarabiasz!!!!

Opinia

Słowa kojarzące się z ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam priorytetowo. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 2800

Pracownik 08.2018
@anonim 02.06.2009 19:30

Ktos z biura pisze tylko dobre opinie bzdura i kupa guwna w tej firmie.... Daje sobie rękę obciac ze to logistyk

Pracownik 08.2018
 Opinia

Nie polecam nikomu tej firmy, jak chcesz pracowac fizycznie 250 godzin i pensia 2500zl, wiem bo pracuje u nich jako operator, operator na walcu ma 3. 000 godzin w h...j, kierownicy i majstrowie trzymaja sie razem, robia fuszki za fuszkami, a ty bedziesz miał h... j z tego bedziesz scigany jak murzyn... A naj gorzej robi sie z kierownikiem masy... Mlody gosc a alkocholik Maciek Żaliński. Jak pije to na rany przyłuż, a jak na głodzie to (usunięte przez administratora) ci żyć nie da.. Nie polecam tych ludzi, logistyka też bez sensu Mateusz Chrabąszcz przyjmuje ludzi i za chwile zwalnia bo twoja twarz mu nie pasuje, albo za malo z siebie dajesz jednym slowem dno, wlasciciel firmy posel kolo ch.. ja ma co sie dzieje w firmie byle kasa sie zgadzala,

Tak2Nie

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w ŚPRD "TRAKT" Sp z o o Kielce o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

sunny
 Opinia

Na spokojnie można liczyć na wyższe zarobki niż te 2200 @logo, ale i tak warto podejmowąć z nimi wspólpracę bo przecież dochodzą do tego jeszcze jakieś premie.

gość

BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!!