centrum usług ochrony pracy i środowiska

Lublin

Opinie o centrum usług ochrony pracy i środowiska

Firma beznadziejna!ludzie pracują tam na czarno!!!bo pani dyrektor firmy nie daje umów o pracę. Płaci najnizsza krajówkę albo grosze. Wykorzystuje i nie docenia pracowników dlatego jest tam ogromna rotacja!

Ala 34

Nie wierzcie poprzednim komentarzom pewnie zostału napisane przez rodzinkę(usunięte przez moderatora) Firma beznadziejna! pracuje się bez umowy na czarno a jak już cię przyjmą to na staż albo prace interwencyjne. Dyrektor firmy nastawiony jest tylko na kasę nie szanuje pracowników!jest tam ogromna rotacja a większość osób to stażyści bez wiedzy bo skąd mają ją brać jak lepsi już dawno odeszli. po prostu firma krzak na rynku!!!

Zostaw opinię o centrum usług ochrony pracy i środowiska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum usług ochrony pracy i środowiska