Ambra S.A
2 63 35 5 1
Weronika

@xxx, brzmi bardzo dobrze! Rozumiem, że polecasz firmę?

Niskie pensje Nowy wpis
@Weronika

Brzmi bardzo dobrze...? Maksymalne wynagrodzenie z premiami nieprzekraczające 3000 zł netto? "Na rękę 2200 Premia co 3 miesiące Max 90% podstawy"

Zofia Nowy wpis
@Niskie pensje

To już kwestia indywidualna. Jak widać dla jednych może to być wystarczające wynagrodzenie. Po drugie cytujesz wypowiedź z początku 2017 roku - jak dziś kształtują się zarobki w Ambra?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ambra S.A?

Jeremi Nowy wpis

Jak ktos lubi to co robi to nie ma powodu do narzekania, polecam pracę.

Trolololo

Zatrudniałem się w tej formie ponad 4lata, temu jako ph. Na tamten czas bardzo w porządku, lecz z roku na rok, z kwartału na kwartał zaczęło zmieniać się na gorsze. Doszło do tego że znalazłem coś innego i jestem na wypowiedzeniu bo cofam się w rozwoju przez bzdury jakie wymyśla marketing i dyrekcja handlowa, którzy albo ćpają mocne dragi i tracą kontakt z rzeczywistością, albo udają że nie widzą jakie są realia na rynku detalicznym. Rozpisałbym się o szczegółach ale szkoda mi na to czasu. Generalnie na ten moment to raczej nie polecam pracy w Ambrze.

Tak16Nie

@Trolololo

Ciekawe, z czego konkretnie mogły wynikać tak poważne zmiany w firmie, o których nadmieniasz w swoim wpisie. Bo chyba nie należy obwiniać za wszystko Dyrekcji firmy Ambra. Ale stawiasz wobec niej jeszcze poważny zarzut, który trzeba byłoby zgłosić wyżej postawionym instytucjom. Dlaczego zatem tego nie zrobiłeś?

TakNie4
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Weronika

@Maaxxx czy udało Ci się dostać tę posadę w Ambra? Nigdzie już nie widzę ogłoszenia na takie stanowisko. Jeżeli tak to może Ty byś teraz jako ten doświadczony odpowiedział na swoje pytania i powiedział trochę o rekrutacji w tej firmie? Teraz szukają pracownika ds. Wsparcia w Biurze Obsługi Klienta i asystenta w Biurze Obsługi Klienta, dlatego te informacje będą przydatne.

Hej
@Weronika

Odpowiem jako były pracownik, który pamięta jeszcze rozmowę kwalifikacyjną. Pani która ze mną rozmawiała była bardzo miła, ale także doskonale przygotowana. Pytania były różne: 1. Typowe- bez problemu znajdziesz je w internecie, kiedy wpiszesz "pytania na rozmowie kwalifikacyjnej" 2. Właściwe dla danego danego stanowiska i tu również standard. Spodziewałabym się merytorycznych pytań w obszarze tego, czego dotyczy praca- bez jakiś "kwiatków" w stylu ile waży sloń. 3. Pytania z twojego cv. O poprzednią pracę, co robiłaś, co lubiłaś a czego nie, jak się zachowałaś jak coś ci nie wyszło, ale także o twoje zainteresowania i to co się wpisało.

Tak1Nie1

@Hej

@Hej Dobrze, że postanowiłaś wziąć udział w dyskusji, bo już zaczynałam się martwić, iż nikt tego już nie zrobi. Cieszy fakt, że Pani, która rekrutowała była profesjonalna - to się chwali. A jakie warunki zatrudnienia Ambra oferuje właśnie nowym pracownikom?

Weronika

Gdybyście chcieli pracować w Ambra S.A i macie jakieś pytania czy wątpliwości to polecam przeczytanie wywiadu z pracodawcą udzielonego dla serwisu gowork.pl https://www.gowork.pl/ambra-s.a,48370/wywiad,127 Może odpowiedzi na niektóre pytania rozwieją wasze wątpliwości.

Justyna

Czytają opinie na forum widzę, że generalnie jesteście zadowoleni z pracy. Mnie interesuje praca asystenta w biurze.

Maaxxx

witam proszę o informację na temat Przedstawiciel Handlowy ds. detalu - bez emocji i żalu -ile wizyt dziennie -jaka podstawa netto -jaka premia max netto -jakie auto, z gps? -deputat? -jak z opłatą za półkę? faktura, butelki? -imprezy firmowe? jak często widzi się region? -pod jakich dystrybutorów pisany jest towar na mazowszu? -PH robi zamówienia na gorąco czy zostawia druki zamówień?

Były Żołnierz PH Ambra
Nazwa działu: Handlowy
@Maaxxx

Praca była ok dopóki pracował (usunięte przez administratora) Nowy krajowy kierownik oraz kierownicy nie mają tej wizji i jaj aby podołać wyzwaniu jakie nakłada dyrekcja oraz marketing. Wizy 15-18 Na rękę 2200 Premia co 3 miesiące Max 90% podstawy Granatowe Fabie kombi 1.0 w gazie 75KM, gps bardzo rozbudowany podobno z nagrywaniem głosowym!!!! Deputat średni jak na tak kiepskie zarobki około 60butelek kwartalnie na luźne działania bez akcji Markietingowych . Brak opłat za półki, jak poprosisz i będziesz dawał butelki z tych 60szt na ponad 200kh to może nie zejdziesz z miejsca na półce Region widzi się raz na kwartał impreza firmowa jest jedna lub kilka zależy od sytuacji w firmie. Na Mazowszu Towar lata od 4 do 5 dystrybucji. Zamówienia są pisane pod konkretnego dystrybutora i raczej wysyłane pod PH dystrybucji bo z drukami różnie bywa. Z kwartału na kwartał więcej obowiązków które ciężko ogarnąć osobie pracującej już kilka lat... Jak coś się nie zmieni to nie polecam . Plus to karta Benefit plus sport i tyle w temacie!!

aga

Ja myślę, że to pewien rodzaj kontroli te tabelki itp. @winiol jak masz doświadczenie to wiesz, że ph-owiec nigdy nie powinien być zostawiany sam sobie bo różnie się to kończy oczywiście nie we wszystkich przypadkach ale większości tak

winiol

Jak czytam co poniektóre opinie to zastanawiam się skąd one się biorą. Kilka słów z własnego doświadczenia: - umowa o pracę - w 99% przypadków z pośrednikiem, wynagrodzenie na start 1700zł netto + max. 30% premii - przez pierwsze 3 miesiące nie do wyrobienia, później różnie. PH po kilku latach ciężkiej pracy - zwłaszcza na cięższym terenie zarobi z premią ok. 3300-3500zł. Ogólnie dobra szkoła życia, bez większych perspektyw, jak ktoś zaczyna przygodę z korpo i nie ma doświadczenia w materii PH to jest ok. Mogłoby być lepiej i firma poszłaby do przodu, ale dwóch wizjonerów Andrzej U. i Piotr K. mocno ją hamuje. Traktowanie ludzi przedmiotowo. Wieczne tabelki i robienie wyniku na papierze, a nie sprzedaży wprost nie wróży nic dobrego. Na ten moment zostało uruchomione namierzanie geolokalizacją PH. Pożyjemy zobaczymy, co się wydarzy dalej...

Tak23Nie
xxx

Firma jest ok. praca tam to sama przyjemność. W każdej Firmie sprzedażowej są plany, tutaj zawsze ambitne jak Firma do czegoś zobowiązuje Lidera rynku winiarskiego i nie tylko! Super przyjazna atmosfera. płaca od ok. 3 koła plus premia na którą każdy musi popracować - nic nie ma za darmo! oferują niezłe narzędzia pracy wysokiej klasy. Myślący ludzie zawsze znajdą pracę. Ambra jest dla takich!

TakNie3
Helo

Ambra S.A - alkohole (dorato, cydr lubelski, El Sol itd.) pracuje w tej firmie na stanowisku PH ds detalu od prawie 4 lat. Firma jest wypłacalna i nigdy nie miałam problemu z wypłata czy tez premią. Obecnie jeździmy fabia - zatrudnieni przez firmę zewnętrzna maja fabie 2 a zatrudnieni bezpośrednio przez ambre fabie 2combi. Praca nie jest latwa i zdarza sie ze pracujesz ponad osiem godzin ale tak samo czasem wracasz wcześniej. Zarobki sa zależne od stażu pracy (podstawa około 2000netto) jeśli chodzi o zatrudnienie- osobiście mam umowę na czas nie określony, wcześniej dostałam umowę na rok a pierwsza na okres próbny 3miesiace. Firma jest moim zdaniem oki, pamiętajcie jednak ze to korporacja. I jak w każdej korporacji, trzeba walczyć o wyniki. HoReCa - prowadzi sprzedaz win należących do Centrum Wina (grupa Ambra S.A) maja co sprzedawc nie koniecznie to co detal patrz Fresco.

Tuptuś

AMBRA i Horeca? To chyba jakaś pomyłka. A co oni chcą promować? Fresco? Picollo? Cin&Cin? A może ten Cydr? Buahahahaha zapewne będą to promować w Pubie u Grubego albo w ogródkach piwnych. Co za goście, co za goście...

Tak6Nie

Roman

Jakie warunki płacowe na detalu ? Zatrudnienie przez Mobilis.

Król is only one

Podpowiedziałby mi ktoś jakie są szanse obecnie dostać pracę w Ambrze? Nie mam co prawda zbyt dużego doświadczenia w branży obuwniczej, ale sprzedaż mam opanowaną w małym palcu. Przy okazji mogę się zapytać czy pieniądze jakie oferują ludziom są w ogóle godziwe, czy nie koniecznie? Dzięki za wszelkie informacje.

olo
@Król is only one

TO FORMU JEST O FIRMIE AMBRA S.A. FIRMIE KTÓRA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ ALKOHOLI - CIN&CIN, DORATO, FRESCO ITD . A WY TU PISZECIE O JAKICHŚ BUTACH!!! LITOŚCI...

Tak5Nie

Bozik

Ambra jest siecią sklepów z obuwiem różnego rodzaju - eleganckim, codziennym, sportowym. Do wyboru do koloru. Co prawda teraz rynek jest bardzo przepełniony podobnymi produktami, albo po prostu podróbkami, więc warto byłoby uważać na to co się kupuje, aby stawiać bardziej na jakość. Chociaż myślę, że Ambra akurat z tym problemu nie ma.

Witen

Na dobrą sprawę może to być równie dobrze strona firmy zajmującej się winem http://www.ambra.com.pl/kontakt/ Jednak zadając sobie trochę trudu można zobaczyć, że niektóre komentarze dokładnie dotyczą obuwia firmowego. Także rozwiewając wszelkie wątpliwości strona dotyczy firmy obuwniczej chociaż działają oni w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością a nie w spółce akcyjnej. http://ambraobuwie.pl/store/map Podejrzewam, że ludzie nie zauważyli tej różnicy i po prostu zaczęli tutaj pisać komentarze odnośnie obuwia i pracy przy nim. Swoją drogą nikt tu na temat ambra S.A. się nie wypowiadał, czyżby pracownicy nie wiedzieli o istnieniu takiego forum?

adamus

Traktują nierówno i niesprawiedliwie pracowników. Dzielą ich na takich którym się coś należy a którym nie.

polikot

firma w trakcie przekształceń z tego co słyszłem. PH od sieci ma 4000 brutto po okresie próbnym + premia. Samochód skoda Fabia. Na detalu z tego co widziałem to jakieś małe Tojki chyba Yaris. Cudów na detalu nie ma - słabo płacą

mała

Ja pracuje w tej piekielnej firmie od trzech lat! Sama nie wiem co mnie jeszcze tu trzyma chyba inni pracownicy (na sklepie)! Firma jest nie wypłacalna! Nie płaci w terminie! Traktuje pracownika jak "robaka". Zadłuża się i nie płaci...NIE POLECAM! Chyba, że lubicie nie mieć wypłat...

Anonim

To zależy czy jesteś zatrudniony bezpośrednio pod ambra, czy przez firmę merchandisengowa (detal). PH w sieci maja skody fabia kombi, PH w detalu skody fabia kombi lub Renault twingo.

DOLNY ŚLĄSK

JAKIE AUTO I JAKIE WARUNKI NA PH ?

Gość
@DOLNY ŚLĄSK

Jak się jest gamoniem i nie potrafi się dobrze gospodarować czasu to tak jest. Popłacz się żonie w rękaw.

okoń

Wszystko zależy od regionu PH ds sieci i jego kierownika. Wschód i północ mają ok a Dolny Śląsk i południe katastrofa. Tabelki w piątki w soboty czy niedziele nie ma znaczenia godzina ani dzień,urlop czy L4. Praca po 10 h i ok 2 h na kompie.Duża rotacja szczególnie na DŚ (w ciągu pół roku odeszło się 6 osób)Jedyny plus to Asortyment - dobrze się sprzedaje NIE POLECAM regionu dolnośląskiego!!!!

Tak13Nie

Potwierdzam, Ambra SA nie ma nic wspólnego z butami. Jak widac ludzie którzy pracowali w sklepach Ambra Sp. z o.o. nie mają nawet pojęcia jaka jest nazwa ich pracodawcy.

Tak1Nie

Ambra S.A to Grupa AMBRA, która jest czołowym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. Jest obecna na rynkach Polski, Czech, Słowacji i Rumunii i jest notowana na giełdzie papierów wartościowych :) to nie to samo sklep obuwniczy

Tak2Nie

a ja jestem zadowolony z pracy pozdrawiam;)

Tak1Nie1

Pseudo firma

Również tam pracowałam i nikomu nie polecam . Firma nie dba o pracowników a nawet traktuje ich jak swoich wrogów , zarobki bardzo małe i t trzeba się jeszcze o[usunięte przez moderatora] jak nie wiem o te marne grosze.

Tak7Nie

Zostaw opinię o Ambra S.A - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie