Opinie o Ambra S.A w Warszawa

AMBRA S.A. - WZBOGACAMY ŻYCIE I DOSTARCZAMY PRZYJEMNOŚCI
AMBRA jest największym w Polsce producentem, importerem i dystrybutorem win. Wśród jej marek są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, EL SOL, FRESCO, PLISKA, PICCOLO czy najpopularniejszy w Polsce - CYDR LUBELSKI. W strukturach AMBRA działa też CENTRUM WINA - wyspecjalizowany dystrybutor win w cenie powyżej 20 zł (fine wines) do gastronomii, klientów indywidualnych i firm. Jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce wielu znanych, światowych producentów win. Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ambra S.A. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ambra S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Ambra S.A w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zażenowana
Kandydat

Pracę w Ambra Brands w Warszawie na ul. Puławskiej dostaniesz tylko po znajomości. Prezes od czasu do czasu robi sobie jajca z szukających pracy i każe zamieścić ofertę na (usunięte przez administratora) Jeden z ostatnich żarcików prezesa to oferta pracy do wsparcia sprzedaży, młodszy specjalista, z lutego 2021. Ilu z was się nabrało, że to będzie rzetelna rekrutacja i aplikowało? Piszcie.

gość

Odradzam konkurs do działu wsparcia sprzedaży na Puławskiej. Zniszczą cię psychicznie i fizycznie, a potem i tak nie przedluża ci umowy. I dawaj następnego jelenia. Tą firmą powinien zająć się PIP.

Jak wygląda ścieżka kariery w Ambra S.A? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jak wygląda ścieżka kariery w Ambra S.A? Czy trudno jest zdobyć awans?

@Pytanie

W SA? Pewnie zależy od działu ale raczej ciężko może być. Powiedz w jakim dziale to może będzie jaśniej.

Krystyna
@Mark

A czemu z góry założyłeś że i tak raczej ciężko o awans?

Marina Nowy wpis
@Krystyna

Pomyśl... może człowiek tam pracuje :)

Agnieszka Nowy wpis
@Marina

nikt nic nie odpisuje wiec moze to plotka? roznie bywa ;)

Teresa Nowy wpis
@Mark

Mnie interesuje dział wsparcia sprzedaży.

Dds Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat

Jakimi samochodami obecnie jeżdżą przedstawiciele handlowi? Czy auto jest do dyspozycji po godzinach pracy? Czy jest to zwykła osobówka czy auto w wersji z "kratką"? Czy wozi się dużo materiałów reklamowych/towaru do klienta?

Prawda o tej firmie, Puławska
@gość

Praca dla pociotków i znajomych kierownika. Jeśli pociotek w ostatniej chwili się rozmyśli i zrezygnuje z oferty, bo go wsadzili gdzieś indziej i lepiej, to taki człowiek z ulicy dostaje u nich robotę. Wykorzystują go maksymalnie i za słabe pieniądze, nie ma wsparcia w "kulegach i kuleżankach z działu", a potem na koniec nie przedlużają mu umowy. I albo jakiś pociotek wchodzi do gry - na jego stanowisko, albo proponuja robotę kolejnemu naiwnemu z ulicy. I tak się u nich kręci.

Modus operandi
@Prawda o tej firmie, Puławska

U mnie działało to troszeczkę inaczej. Muszę przyznać, że w całej mojej karierze zawodowej było to najbardziej upokarzające doświadczenie i źle to zniosłam. Tak się składa że nie mam tzw "pleców" a wszystko co potrafię wypracowałam sobie swoją pracą oraz inwestując zarobione pieniądze w rozwój kompetencji. Nigdy w całej mojej karierze nie zdarzyło mi się zostać potraktowanym właśnie w taki sposób. Nie zostałam wykorzystana ani wyciśnięta jak cytryna. Po tym jak opanowałam wszelkie niezbędne obowiązki-a stało się to szybko-zadbano o to, aby nie mogła się wykazać. Dostawałam najprostrze prace. Kilka dni przed końcem okresu próbnego wręczono mi wypowiedzenie. Uważam, że osoby decyzyjne powinny zastanowić się nad zasadnością zatrudniania pewnych menadżerów. Widzę również że ogłoszenie do działu sprzedaży pojawia się regularnie więc nie ma mowy o przypadku, jest to celowe działanie.

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Inżynier do pracy w Wola Duża. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Ambra S.A możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(5 opinii)
logo firmy SPECJALISTA DS. KADR I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
EZRA UKSW Sp. z o.o.
(53 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Zażenowana

Cassandra
@Zażenowana

Kolejny żarcik to ich nowe ogłoszenie do Działu obsługi klienta na Puławskiej, na 7 miesięcy. Widać, że mają znajomą do wsadzenia, bo HRki nawet nie otwierają napływających aplikacji. Firma rodzinna. Po co udaja, że robią konkurencyjne konkursy. Zero szacunku do bezrobotnych. Trzeba to nagłośnić.

Xyz
@Cassandra

Masz rację, oni nawet nie otwierają tych aplikacji. Na każde ogłoszenie jest już przyszykowany znajomy.

Nie polecam
@Xyz

Tak! HR nawet nie otwieraja aplikacji i to nie jest jednorazowa sprawa, tylko notorycznie tak jest. Na mieście się mówi, i to nie są wyssane z palca plotki, że jak Ambra daje ogłoszenie o pracę, to znaczy że już jest kandydat, tylko trzeba zrobić konkurs pro forma. Albo np. jest konkurs i dany manager idzie do HR i mówi, Ola weź otwórz aplikację pani XY. I to są newsy z tego roku. Jak dla mnie (usunięte przez administratora) i wodorosty.

Flora
@Zażenowana

Nie pchałabym się do tego działu. Pech chciał że wygrałam kiedyś rekruatcje do ambry na to stanowisko. Pierwszego dnia dostałam e-maila powitalnego, tyle że zachowali ciągłość korespondencji i dowiedziałam sie że osoba (imię i nazwisko) się nie zdecydowała więc przyjęli mnie=) fajne co? Później było tylko gorzej. Tak jak ktoś napisał-nie spodobasz się koleżankom to będą cię izolować. Bardzo fałszywe towarzystwo. Cieszę się, że mnie już tam nie ma i nie polecam. Wysokość mojej pensji to też był śmiech na sali.

Prawda o Ambra
@Flora

W tej firmie dobrze traktują tylko osoby z polecenia - pociotki, znajomki i kochanice kierowników. Te osoby mają dziwnym trafem stałe umowy, chociaż nie są omnibusami i nie pracuja ciężko. A osoby z ulicy, które jakimś cudem uczciwie wygrały konkurs (bo pociotek jednak zrezygnował, bo go wsadzili gdzieś indziej, lepiej) są wykorzystywane na maxa, a potem out - albo nie przechodzą okresu próbnego, albo umowa na czas określony nie zostaje przedłużona.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ambra S.A?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ambra S.A?

@Pytanie

To zależy…. Działy administracyjne są wykorzystywane i stoją najniżej w hierarchii wartości… w innych nie jest tak złe

Mariusz
Kandydat

Witam. Czy ktoś mógłby coś powiedzieć o pracy PH?

@Mariusz

Dostajesz samochód z zamontowanym GPSem i „stróżem” twojej jazdy. Na wyposażeniu masz tablet z programem sprzedażowym gdzie ewidencjonjesz cały dzień prac - taki obowiązek. Dziennie masz obowiązek zrobić kilka punktów

ozon

ludzie odżegnajcie się od Ambry robią ludzi w konia

Jaki dress code obowiązuje w Ambra S.A?

Magda
@Pytanie

Nie ma żadnego-wystarczy schludnie. W przypadku kobiet trzeba się ubrać tak, aby dojrzałe koleżanki nie poczuły się dotknięte. Sama byłam świadkiem jak codziennie obgadywano młoda dziewczynę tylko dlatego że wiedziała jak się ubrać i była atrakcyjna. Dodam, że te dojrzałe Panie również były ładnymi kobietami ale zawiść była aż nadto widoczna. Trzeba się ubierać trochę gorzej, wyglądać trochę biedniej i mieć trochę mniej.

@Magda

Myć się codziennie pod pachami, ale nie stroić się, żeby nie podpaść brzydkim, przewalistym i wrednym koleżankom, które ugrzęzły w tej firmie na wieki wieków.

Daria

Niestety z dużym niesmakiem wspominam firmę. Byłam pracownikiem biurowym jakiś czas temu i to firma wręczyła mi wypowiedzenie.To, co zasługuje na naganę to poprzedzające wypowiedzenie szepty, milknięcie, izolacja pracownika. Niestety w biurze (siedzibie firmy) jest babiniec, zakładam więc że przełożona zwyczajnie się wygadała tym samym zapewniając mi naprawdę okropny czas. Niestety sama też wiodła prym w udawaniu, że mnie nie ma, a ja jeszcze niedoświadczona- nie umiałam się bronić będąc w grupie starszych koleżanek. Oczywiście nie pasowałam do zespołu, ale takie rzeczy weryfikuje się już w czasie rozmowy z HR i bezpośrednim przełożonym. Nie było żadnej rozmowy w trakcie mojej pracy, w której dano by do zrozumienia, że źle wykonuje swoje obowiązki. Zakładam więc, że mając miminum wyobraźni można by rozwiązać umowę bez tak ciężkiej atmosfery.

Gość
@Daria

W Cedc International w Warszawie potraktowali mnie identycznie, po 2 latach i 3 mcach pracy w biurze. Miałam bdb oceny roczne, pracowałam ciężej niż kolega z zespołu, ale przełożona i nowa kierowniczka okazały się być najgorszymi (usunięte przez administratora) Nagle byłam pomawiana i obgadywana za plecami, na 3 mce przed na moje miejsce wprowadziły znajomą bez wykształcenia i kwalifikacji.

Kristof, b. cedc
@Gość

Przyzwoitość to obce słowo dla większości managerów w Cedc. Poza tym w Cedc nie przedłużają umów po 2,5 roku osobom "z ulicy", bo musieliby podpisać umowę na czas nieokreślony z "nie swoimi". Tam na stałych umowach jest tylko rodzina, kolesie oraz ich pociechy. Niestety otarłem się o pracę w Cedc (Warszawa) i do tej pory czuję zażenowanie zachowaniem większości osób będących tam nie przypadkowo na stanowiskach kierowniczych, z którymi miałem kontakt.

Anka
@Gość

Cedc to ten sam poziom co Ambra S.A. Wykorzystują cię na maxa, a przed koncem umowy wsadzają do twojego zespołu jakiegoś pociotka, czy znajomego, którego jeszcze musisz przeszkolić, zanim pokażą ci drzwi. Ile ludzi tam pracowało, tylu może to potwierdzić.

Czy w firmie Ambra S.A są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Pracuję w Ambrze od 2 lat, nigdy nie miałam szkolenia. Na jednym ze spotkań, padła informacja, że "szkolenia nie są najważniejsze".

Niestety nie :)

Markus
@Pytanie

Mój staż w Ambra SĄ można liczyć już w latach dwucyfrowych. Liczba szkoleń przez ten okres to 1. Zdaje się ze firma preferuje żeby pracownik zdobywał większa wiedzę we własnym zakresie. Na szkolenia dofinansowywane czy zajecia językowe może liczyć tylko wyższy szczebel.

@Pracownik

Pracując od kilku lat raz miałem szkolenie z excela i to przez przypadek, bo było wolne miejsce

Weronika
@Markus

Cześć Markus, wspomniałeś, że w firmie pracujesz już dłuższy czas. Rozumiem, że na szkolenie nie ma co liczyć ale jakie inne plusy bycia ich pracownikiem mógłbyś wymienić? Skoro tak długo już tutaj pracujesz to wnioskuje, że muszą gwarantować dobre warunki pracy.

Informacja dla PH d/s sieci

Witam, wiadomo że rynek sieciowy w branży alkoholowej ma dużo dwuznacznych propozycji, klient wydaje nie swoje pieniądze. Jak będą się chcieli nieładnie z Tobą pożegnać możesz zawsze poinformować pana Andrzeja U. , że Ambra może pożegnać się ze współpracą z każdą siecią. Po tej informacji przekazanej osobie bezpośrednio zwalniającej, może spowodować, że nawet dostaniesz podwyżkę. Pzdr

Robson
Klient
@Informacja dla PH d/s sieci

Dość enigmatycznie chodzi o kogo, sieci czy osobę zwalnianą?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ambra S.A?

StoryOfMyLife
@Pytanie

Jeśli nie masz kompetencji to szanse masz spore. Możesz być sprzedawcą, a po chwili być brand managerem, ale jeśli masz kompetencje i dobrze wykonujesz swoje zadania to raczej nie licz na awans. Po co płacić więcej za tą samą pracę?

@StoryOfMyLife

Takie prawdziwe :)

Agrestus

Jako były pracownik: Plusy: - Rozmowy o pracę są przeprowadzane bardzo dobrze i widać, że rekruter się stara i nie wtrąca pytań w stylu "jakim zwierzęciem jesteś" - Sama praca sprzedawcy przyjemna i typowa na "mały" sklep w GH. - Szkolenia miałem 4 w przeciągu roku, więc nie jest źle. Minusy: - Kolesiostwo, szans na awans nie masz, jeśli nie znasz kogoś wyżej(nie mówię o sobie, tylko o ludziach którzy mieli o wiele więcej niż ja przepracowane). Skargi na mobbigujących kierowników są zbywane). - Nom stop rzucanie pracownika na inne sklepy(bo wiecznie brakuje pracowników) i to nie w grafiku, a z dnia na dzień. Jako pierwszą pracę mogę polecić, bo oprócz tych 2 minusów nie było źle.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Ambra S.A?

Mis
@Pytanie

Budżetowy telefon i z reguły „przechodzony” laptop. Jeśli idziesz na wyższe stanowisko to możesz liczyć na telefon ze średniej niższej półki i masz cień szansy na nowy laptop

Weronika

@xxx, brzmi bardzo dobrze! Rozumiem, że polecasz firmę?

Niskie pensje
@Weronika

Brzmi bardzo dobrze...? Maksymalne wynagrodzenie z premiami nieprzekraczające 3000 zł netto? "Na rękę 2200 Premia co 3 miesiące Max 90% podstawy"

Zofia
@Niskie pensje

To już kwestia indywidualna. Jak widać dla jednych może to być wystarczające wynagrodzenie. Po drugie cytujesz wypowiedź z początku 2017 roku - jak dziś kształtują się zarobki w Ambra?

Aneta
@Zofia

Pracowałam wiele lat w firmie Ambra na stanowisku PH , produkty firmy sprzedają się bardzo dobrze, i to jest najważniejszy atut tej organizacji. Niestety nie jest to firma przyjazna pracownikowi, bardzo niskie zarobki, pełna inwigilacja, standardy pracy nie zmienione od 10 lat pomimo tego iż sytuacja na rynku wymusza zmiany. Benefity stnadrdowe, multisport , słaby pakiet medyczny i koniec. Żadnych szkoleń rozwijających pracowników, managerów. Niski poziom kompetencji od regionalnych po dyrektorów. Organizacja zatrzymała się jakieś 10 lat temu, bez wizji i pomysłów na przyszłość ale też zapomniała ,że PH a jest ich wielu z długoletnim stażem utrzymują ją na powierzchni.

@Zofia

2200 - 2500 zł netto (te 30% premii, to tylko na rozmowie kwalifikacyjnej), normalnie oscyluje miedzy 11% a 19 %, albo nic (kwartalnie).

Some

Witam, chcę nieco odświeżyć informacje, proszę o informację na temat Przedstawiciel Handlowy ds. detalu bo informacje na forum już mocno po terminie. Czy umowa z Ambra czy przez pośrednika? Jaka podstawa netto i jaka premia max netto czy zależy od realizacji targetu czy widzimisię kier.? Jakie auta, czy z gps do użytku priv? Jakieś inne benefity? Deputat?,jak z opłatą za półkę, narzędzia? faktura, butelki? Jak opinia u klientów?

Czekoladowy
@Some

Podłączam się do pytania, szczególnie o zarobki. Wiele słabo płacacych firm podniosło pensje w 2019 i 2020roku, ciekawe czy tutaj podobnie? Bo 2200 na rękę, które ktoś wpisał w 2017 roku to dramat... Może chociaż auto ma sporo prywatnych kilometrów?

Andrzej
@Czekoladowy

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie to widziałem, że szukają przedstawiciela handlowego w dwóch lokalizacjach. Niestety nie znam wysokości pensji, ale pracodawca oferuje system benefitów oraz narzędzia pracy takie jak: ipad, smartfon, samochód służbowy. Chętnie dowiem się szczegółów jeśli zdecydujesz się aplikować.

Dziwne

Dziwne to forum nt. AMBRA SA. Wygląda to tak jakby "dyskusję" moderowała panienka z kadr lub marketingu Ambry. Co nie stwarza swobodnej atmosfery. To forum dla byłych i potencjalnie przyszłych pracowników Ambry. Nowi chcą dowiedzieć się czegoś od starych. A tu Prym wiedzie Pani z kadr, która zachwala samą siebie. Jak to cudownie spisała się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, :-) Śmiechu warte. Fałsz i obłuda. I chęć kontrolowania wszystkiego. Również swobodnych wypowiedzi w necie. Wiele to mówi o firmie.

Piotr

Taki spokój na forum mam nadzieję , że tak dobrze idzie praca i nie ma chętnych do korzystania z wątku?

Zostaw merytoryczną opinię o Ambra S.A - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ambra S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ambra S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambra S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Ambra S.A?

Liczba opinii klientów firmy Ambra S.A, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ambra S.A?

Kandydaci do pracy w Ambra S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ambra S.A