FIRMA SAMOCHODOWA KAJA KAZIMIERZ MOMONT

Gdynia

Opinie o FIRMA SAMOCHODOWA KAJA KAZIMIERZ MOMONT

Wiesław

Z własnego doświadczenia odradzam zainteresowania firmą Kaja a konkretnie dotyczy to P. Kazimierza Momot. P. Momot okazał się wyrachowanym na swój sposób typem, wykorzystując niewiedzę i pełne zaufanie klientów. Dbając o swoje zaplecze finansowe strzeżcie się współpracy z tym człowiekiem.

ANDRZEJ MOMONT
@Wiesław 13.03.2015 21:04

Pan Kazimierz Momont od 5lat nie zarządza Firmą Samochodową KAJA ,powyższa opinie jest nie prawdziwa i nie uczciwa ,wprowadza w błąd ,pozdrawiam ANDRZEJ MOMONT andrzejkaja@vp.pl

Zostaw opinię o FIRMA SAMOCHODOWA KAJA KAZIMIERZ MOMONT - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA SAMOCHODOWA KAJA KAZIMIERZ MOMONT