sklep Biedronka

Wrocław

Opinie o sklep Biedronka

niewidoczny

Słowa kojarzące się z sklep Biedronka (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zła... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .oprócz kierownictwa super... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?żadnej Najbardziej podobało mi się w sklep Biedronka: bony... Najbardziej nie podobało mi się w sklep Biedronka: warunkai pracy i nie przestrzeganie regulaminu i naciaganie go przez kierownictwo!!

Zostaw opinię o sklep Biedronka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep Biedronka