sego polska

Sosnowiec

Opinie o sego polska

Słowa kojarzące się z sego polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna ale rownoczesnie stresujaca i wyczerpujaca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobry. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .wspolpracownicy ok kadra wyzsza strasznie sie wywyzsza i traktuja podwladnych jak barachlo.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?od 6zl do 8zl na godz. Najbardziej podobało mi się w sego polska:stabilnosc Najbardziej nie podobało mi się w sego polska:zle traktowanie pracownikow przez przelozonych,ogolnie [usunięte przez moderatora]

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o sego polska - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sego polska