Bank BPH

Płock

Opinie o Bank BPH

Julita
użytkownik zarejestrowany

Poszukują pracownika na stanowisko Specjalista/Ekspert ds. Walidacji Modeli Warszawa/Gdańsk. Kto aplikuje? Czy ktoś wie czy są jakieś benefity? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.

nok
użytkownik zarejestrowany

olek, ale to każdy pracownik nawet call center ma taki szeroki dostęp bo według mnie tylko ci z biura.

kandydatka

hej. byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w bank bph na ul tumskiej, mam dostac do jutra odpowiedz czy dostane sie na to stanowisko. Czy nadal w tym banku jest tak zla atmosfera jak to było np 3 lata temu. czy ta sama pani dyrektor z pania kierownik chca aby pracownicy sami na swojej zakladali sobie karty kredytowe aby zobaczyc jak to jest i aby lapac plany

karolina

wybieram sie na rozmowę rekrutacyjna do oddziału w płocku na stanowisku doradca klienta z funkcją kasjera. Jakie zarobki są w oddziale ?

pracownik321

Jak ktoś szuka pracy w Bank BPH to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: Rozwój i monitoring modeli używanych... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723451?keywords=&region=

xxx

niestety pewnie wiele ludzi straci pracę albo samemu zrezygnuje zanim się tam coś zmieni, mam nadzieję, że ludzie będą mieli na tyle odwagi żeby w końcu zebrać siły i postawić czoło tej sytuacji..... chociaż na dzisiejszym rynku pracy nie będzie to łatwe.... opinie fakt są straszne ale i tak nie oddają atmosfery pracy w tym piekiełku.....

lena

to jest straszne jakie opinie ma ten pracodawca

do lolo

lolo poczekaj aż zarządzający sie zmienią moze przyjdą inne czasy i przyjdzie osoba która nadaje sie na dyrektora i kierownika

adwokat

ludzie wpisujcie się na temat pracy w BPH.Może ktoś z góry w końcu to zobaczy i sprawiedliwości stanie sie zadość.Oczywiście piszę o oddziale w Płocku i o osobach zarządzających i zajmujących dyrektorskie i kierownicze stanowiska.A może wspólnymi siłami zdołamy więcej zdziałać...

Lolo

Przykro mi to stwierdzić, ale byłem nie dawno na rozmowie kwalifikacyjnej i mogę śmiało powiedzieć, że mam b. złe odczucie na temat tej pracy. Nie odniosłem miłego wrażenia a atmosfera rozmowy była okropna.

adwokat

Drodzy Państwo, To się nazywa [usunięte przez administratora]!!!! I to jest przestępstwo!!!! Jeżeli tyle ludzi zgadza się z tym i Ja również, ponieważ też tam pracowałam to może dobrze byłoby dochodzić swoich praw i utraty zdrowia......

buff

Ja również się zgodzę z tą opinią...Pani dyrektor totalna porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zwalnia ludzi za nic .Jak ktoś jej podpadnie to mści się i za plecami obgaduje innych pracowników.Jak można obgadywać kogoś za plecami!jak wygląda oddział zero standardów obsługi klienta.Nie ma sie nawet wsparcia od Pani dyrektor.To co się tu dzieje ,że to nikt z góry tego nie widzi.I daje sie nabrać na to że Pani dyrektor pracuje nad zespołem ,który od dawna nie istnieje.Zespół jeden za drugim się rozlatuje o czym to świadczy!ludzie jeden za drugim na zwolnieniach i cały czas rekrutacja.Ktoś posiedzi miesiąc i ucieka .I to nie jest tak,ze ludzie nie chcą pracować tam sie poprostu nie da wytrzymać!Niech ktoś weżmie sie za to bo szkoda tych ludzi ,ze zrażą sie do pracy w Banku.

xxxx

Zgadzam się w 100%, totalna porażka - pracowałam tam krótko ale jak dla mnie to i tak za długo. Pani Dyrektor i Kierownik powinny zarządzać co najwyżej marketem a nie bankiem, chociaż współczułabym pracownikom tego marketu. Zero kultury, szacunku!!! Ale w myśl zasady dobro powraca mam nadzieję, że zło również!

ja

Praca w tym banku to porażka.P.dyrektor zwraca uwagę pracownikom przy klientach,klientów straszy zwolnieniem nowych pracowników jesli zrezygnują z karty kredytowej.Mowa o banku przy ul.tumskiej.brak szacunku do pracownika. atmosfera piekielna.Nie polecam

Zostaw opinię o Bank BPH - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank BPH