Opinie o GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K.

Hej, Można poprosić o namiary na zleceniodawce budowy w Poznaniu grupy Fewaterm ?

gość

a jak firma traktuje swoich kontrahentów płaci im za faktury?

ja

może wiecie coś więcej na temat pracy w biurze?

Aurorra

Witam! a czy zna ktoś sytuację w biurze ? jak wygląda tam praca ?

junik
@Aurorra 04.11.2016, 11:45
Witam! a czy zna ktoś sytuację w biurze ? jak wygląda tam praca ?

tak samo,

INTA

Nigdy nie zdarzyło mi się chodzić i prosić o swoje. .

INTA

Pracowałem u nich przez 6 miesięcy. Praca ciężka, ale płacą. Jeśli ktoś szuka pracy i nie chce się zastanawiać czy mu zapłacą, nie ma zagrożenia.

trich

Firma budowlana. Wynagrodzenia płacą, więc jak na okolice Tarnowa, niemal niespotykane. Roboty łapią z przetargów, więc zaległości w podatkach i ZUSach nie mają. Praca ciężka i na wysokich obrotach. Jak ktoś lubi zasuwać, nie będzie narzekać.

Piotr

Pracuje w tej firmie juz pół roku.Trafiłem na budowe w Poznaniu.jestem pełen podziwu dla kadry kierowniczej ze jest w stanie ogarnąć i zorganizowac prace tylu pracownikom (usunięte przez administratora).To cud że ta budowa idzie jeszcze do przodu.(usunięte przez administratora)

Inet

U nas wszyscy dostali...

robol

głupoty piszecie jest 11.01 a wypłaty jeszcze nie było i nie wiadomo kiedy będzie co wy na to?

Onek
@robol 11.01.2016, 21:38

Sprawdź w księgowości. Ja dostałem.

Ina

Firma ma bardzo dobrą opinię.Jeśli byłoby coś nie tak, wszyscy by o tym wiedzieli i każdy by się trzymał z daleka. Gdyby firma oszukiwała są odpowiednie służby, które od razu by reagowały. Nic takiego się nie słyszy, ani nie słyszało

obnik
użytkownik zarejestrowany

No i prawidłowe podejście, póki w firmie nie jest źle lub nie ma innej ciekawszej oferty aby się zatrudnić to nie ma sensu się zwalniać, tu jest umowa i wszystko.

Antek

Dokładnie tak, pracuję i jestem zadowolony. Jak mi się przestanie podobać, pójdę gdzie indziej......

Onek

Nie rozumiem, każdy wie na jakie warunki się godził. Jeśli się zgodził pracować "na minimalnej stawce" sam sobie jest winien. Po co narzeka??

alan

bzdury jakieś piszecie. jedyna prawda to to, że pracuję razem z Ukraińcami, ale mi to nie przeszkadza. Pracuję za pieniądze na jakie sam się zgodziłem (tak jak każdy w firmie), wynagrodzenia w terminie. Co do kierownictwa, nie mam z nimi żadnych problemów.

adam
użytkownik zarejestrowany

wieć tp bardzo miło, ze strony wlascicieli, że zadbali o swoich pracowników, ponieważ to też koszt ty dodatkowe pieniadze oprocz wypłat dac na Swieta,wiec powinniscie sie cieszyc.

trttrtr
użytkownik zarejestrowany

@eroser myślę że w skład tego wchodzi równiez premia albo podwyżka tak mi sie wydaje..a benefity to pewnie różne tez dają pracownikom przed świętami..

Interia

Duża firma, nie ma problemu z płatnościami - zawsze na czas.

Micke

Konkretna firma. Polecam

Zoro

FEWATERM jest liderem w swojej branży w Polsce. Firma warta polecenia.

Kirko

Dzięki wszystkim za podpowiedź. Wygląda na to, że warto się do nich zgłosić....

Podwykonawca

Właśnie zakończyłem kolejny kontrakt z firmą. FEWATERM ponownie, uczciwie rozliczył się z nami ze zrealizowanego projektu. Partner godny polecenia.

Mieszkaniec Tarnowa

Jeden z nielicznych rzetelnych pracodawców w regionie. Czasem sobie u nich dorabiam. Pieniądze zawsze w terminie i zgodnie z ustaleniami.

Bricko

Przez dwa ostatnie lata zrealizowaliśmy z firmą Fewaterm kilka projektów. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę jako SOLIDNEGO PARTNERA.

Pola

Pracuję w firmie od ponad 10 lat. Wypłaty w terminie, zdarzają się premie. Warunki pracy dobre - przyjazne towarzystwo. Jestem zadowolona z pracy. Polecam.

Samam

Na rozmowie nerwy mnie zjadły, ale sama rozmowa spoko. Firma robi wrażenie.

Tami

I jakie wrażenie po rozmowie??

Samam

Dzięki za informację, w poniedziałek jadę tam na rozmowę. Po wszystkim napiszę jak było.

Olo

Potwierdzam opinie powyżej. Jedna z niewielu znanych mi rzetelnych firm budowlanych. Jestem w branży od 15 lat i wiele już widziałem.

padre

Współpracuję z firmą od roku. Jak na razie wszytko w porządku.

ano

chciałbym poznać opinię o tej firmie zarobki itd....

Zostaw opinię o GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K. - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K.