ALTECH

Konin

ALTECH

Opinie o ALTECH

Łukasz

Słowa kojarzące się z ALTECH (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ALTECH: Najbardziej nie podobało mi się w ALTECH:

Zostaw opinię o ALTECH - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALTECH