Brachot- Hermant Polska Sp. z o.o.

Swarzędz

Opinie o Brachot- Hermant Polska Sp. z o.o.

Opinia

Fakt,praca w tej firmie to katastrofa. Atmosfera ciężka,donosicielstwo,idzie odczuć na plecach jak o tobie mówią! Kasa też kiepska.

porażka

Pracowałem tu jakiś czas, firma masakra! Totalna porażka! klimat w firmie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jedni na drugich donoszą! [usunięte przez moderatora] -największa plotkara! Kasa też kiepska.Jak chcecie aby po was pojechali, to ta firma to idealne miejsce.

Zostaw opinię o Brachot- Hermant Polska Sp. z o.o. - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brachot- Hermant Polska Sp. z o.o.