Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego

Katowice

Opinie o Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego

hh

jak z zarobkami???chodzi o Administrację???

poal

Uczelnie zwykle mają takie umowy, ze jst to albo umowa o prace albo zlecenie iw łaśnie graficy mają tak, ale ogólnie to chyab nawet niezła ta szkoła, mają sporo kierunków i teraz tez nowe otwierają.

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego