CPI MSWIA

Opinie o CPI MSWIA

vbulx

wert,zawsze to jest możliwość dopisania czegoś od CV

taki jeden

OGÓLNIE: W sumie zgadzam się z opinią CPIWORKER. Dodam jednakże, że tych szkoleń to jednak dosyć sporo bywa (jak to w panstwówce).Praca na stanwoisku specjalisty/analityka bardzo ciekawa, polegająca na zajmowaniu się wieloma niepowatarzającymi się zadaniami. Należy faktycznie zachować 'otwarty umysł', gdyż zakres zadań jest naprawdę szeroki. Dla osób aktywnych i chętnych, będzie pojawiać się dużo różnych pochodnych i ciekawych zadań. MINUSY: - Zmienne środowisko polityczno-organizacyjne. Realziacja krajowych projektów (czas i zakres) w takim środowisku jest znacznie utrudniona. - szeroki wachlarz zadań - jak jesteś od wszysstkiego, to jesteś do niczego. - Multisport, Medicover jak jest, to w cenach odrzucających. - Dużo uregulowań prawnych i tzw. biurokracji. PLUSY: - dobre wynagrodzenie, na pewno lepsze niż w innych państwówkach (dofinansowanie UE). - ciekawe i znane projekty - uwaga! nie jest wymagany język angielski, a to jest częstym wymaganiem w innych ofertach pracy na rynku. Jeśli chodzi o Oburzoną , to są zamierzchłe czasy. Od tego czasu zmienił się rząd, dyrkecja baaa... nawet budynek :). Ogólnie - polecam.

CPIWORKER

CPI to dobry pracodawca. Jak to w administracji, są tu przestrzegane wszelkie prawa pracowników. Zarobek na przyzwoitym poziomie. Główne oraniczenia w realizacji prac wynikają z umiejscowienia administracyjno - politycznego, które nie ułatwia zadań. Przyjazna atmosfera, rozsądne kierownictwo. Jeślo chodzi o rozwój to - należy raczej samą pracę traktować jako doświadczenie, któe samo w swoje jest rozwojem. Choć należy uczciwie powiedzieć, że szkolenia są organizowane, w różnych wariantach - np. wsparcie studiów. Mankament - nie jest to miejsce, dla ludzi wąsko patrzących, którzy chcą swoja pracę ograniczyć do bardzo wąskiej specjalizacji. Zdecydowanie lepiej odnajdują się ludzie potrafiący samodzielnie zorganizować sobie pracę, którzy cec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą się analitycznym myśleniem, koordynatorów, którzy potrafią się adaptować do zmieniającej się sytuacji.

jakos trzeba

Jest nawet chyba nieźle. Zarobki na poziomie rynkowym, (tylko coś trzeba w zamian zaoferować), ciekawe projekty. Wyścigu szczurów nie zauważyłem, kasę płacą, czasami nadgodziny się zdarzają (do odebrania w innym dniu), czyli jak w normalnej pracy. Czasami tylko szkoda że polityka ma tak duży wpływ na projekt. Mocny nacisk na kontrolę działań, kontaktów z innymi firmami, przetargów, no ale tak musi być. Może czasami zbyt dużo biurokracji, no ale patrz wyżej - kontrole. polecam

Bez przesady. Warunki pracy są dobre( nowy budynek, klimatyzacja) i atmosfera w pracy nie najgorsza. To że pracodawca jest wymagający świadczy o poziomie firmy. Jak ktoś jest pracowity to nie narzeka. W porównaniu do innych firm na rynku to i tak w CPI jest raj na ziemi.

Odkad ( usunięte przez administratora ) dorwał sie do stołka,to ... człowiek człowiekowi wilkiem. juz nikomu nie można wierzyć,wszyscy donosza na siebie. ciekawe jak bedzie twardy jak przyjdzie kontrola..

Oburzony/a

Oczekuja niewolniczej pracy,bez oplacania nadgodzin. Dyrektor (usunięte przez administratora) knuje intrygi, nie dotrzymuje slowa,jest zawziety i chciwy. Dysproporcje w placach nawet na tych samych stanowiskach. Plotki,podsluchy,rozmowy kontrolowane.Zwolnienia pracownikow bez slowa wyjasnienia. Nie polecam tego mca pracy nawet wrogowi.

Zostaw opinię o CPI MSWIA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CPI MSWIA