EURO START SP. Z O.O.

Kraków

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o EURO START SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO START SP. Z O.O.

?

Witam wszystkich ;) firma to jest jedna wielka ściema. Byłam tam ostatnio z chłopakiem. ( usunięte przez administratora ). W pierwszy dzień pojechaliśmy do pracy i nas wyrzucili za to że nie przeszliśmy po pasach na hali, gdzie nawet nie zauważyliśmy tych pasów. Kazali nam w ten sam dzień opuścić mieszkanie i dali nam na to godzinę. Wywalają ludzi na bruk i nawet się nie przejmują ich losem. Co lepsze nawet żadnej umowy nie dostaliśmy, więc jak byśmy chcieli coś z tym zrobić to nie mamy żadnych dowodów że tam pracowaliśmy. nie polecam, a wręcz odradzam.

Zostaw opinię o EURO START SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO START SP. Z O.O.