Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik
2 6 6 1

Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ONKOMED AGNIESZKA WÓJCIK? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

PAAAACJENT

W ŚRODKU GRZYB Z DACHU CIEKNIE I ZIMNO TAKIE TAM WARUNKI PRACY A PIJAWKI WSADZAJĄ DO ALKOHOLU JAK TAK MOŻNA ZNĘCAĆ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI SZOOOK !!!!

anonim

(usunięte przez administratora)

loli

Cześć Wam. Z tego co udało mi się dowiedzieć to dawniej ludziom niespecjalnie się tu dobrze pracowało. Jednak od pewnego czasu wydają się być wzorowym zakładem opieki który świetnie uczyy się na błędach.

nikt

A czemu tak twierdzisz?

Agnieszka Wójcik

A na czym były pacjent został rzekomo oszukany. W ramach przypomnienia, ten portal jest dla pracowników. Co nie zmienia postaci rzeczy, że chętnie się dowiem, co pan nazywa oszustwem. Tak opinia jest denna, bez uzasadnienia. Agnieszka Wójcik

Zostaw opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik