Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik

Adres: Żeromskiego 33, 01-882 Warszawa

NIP: 9511429358 REGON: 016407692

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik

Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ONKOMED AGNIESZKA WÓJCIK? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

PAAAACJENT

W ŚRODKU GRZYB Z DACHU CIEKNIE I ZIMNO TAKIE TAM WARUNKI PRACY A PIJAWKI WSADZAJĄ DO ALKOHOLU JAK TAK MOŻNA ZNĘCAĆ SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI SZOOOK !!!!

loli

Cześć Wam. Z tego co udało mi się dowiedzieć to dawniej ludziom niespecjalnie się tu dobrze pracowało. Jednak od pewnego czasu wydają się być wzorowym zakładem opieki który świetnie uczyy się na błędach.

nikt

A czemu tak twierdzisz?

Agnieszka Wójcik

A na czym były pacjent został rzekomo oszukany. W ramach przypomnienia, ten portal jest dla pracowników. Co nie zmienia postaci rzeczy, że chętnie się dowiem, co pan nazywa oszustwem. Tak opinia jest denna, bez uzasadnienia. Agnieszka Wójcik

Zostaw opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Onkomed Agnieszka Wójcik