KFK

Kraków

Opinie o KFK

NN

CIESZ SIĘ ŻE PRACUJESZ W KABLU GDYBYŚ CHOCIAŻ CHWILĘ POPRACOWAŁ W MAXUSIE TO SZYBKO ZMIENIŁBYŚ ZDANIE WIEM CO MÓWIĘ PRZEKONAŁAM SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE

Metalowiec:)

Kto chwileczkę "porobił" w Kablu to wie ocb. szczerze koledzy i koleżanki to tragedia...(niech nie wchodzą na forum Ci którzy mają zamiar złożyć CV;) Szczerze to wierze ze damy rade! Robić swoje a resztę to mieć w [usunięte przez moderatora]. Co jeden majster to lepszy czyli w kablu znaczy głupszy i nabrał koloru od maszyn... Zielony:) Pozdrawiam

Zostaw opinię o KFK - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFK