pa energobudowa

Opole

Opinie o pa energobudowa

ypol
użytkownik zarejestrowany

teraz widze w firmie powołali nowy zarząd, zastnawiam się jakie będa tego zmiany, bo nowych ofert nie widze jednak.

kicha kicha i jeszcze kicha, trzymają się stołków i ciągną byle jeszcze miesiąc, pracownicy nie istnieją, od 2 lat bez premii bez podwyżek, ale o swoje zarząd dba, a jak!

no cóż prawda i tylko prawda, zakład makją likwidować, czyli ratuj się kto może!!!

kargul

Porażka!!! Kadra zarządzająca emerytów. Tendencja spadkowa od chwili połączenia spółek i zmiany nazwy z WPBK. Nowy zarząd = marazm. Kto choć trochę mądrzejszy szuka pracy lub już odszedł. Kadra 50+ lub mający kredyty. Brak perspektyw na rozwój :(. Grupą dowodzą radiomaryjowiec, stary satyr i mały donosiciel zacierający rączki. Odradzam.

Zostaw opinię o pa energobudowa - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pa energobudowa