A.O. Kowalczyk

Radom

Opinie o A.O. Kowalczyk

Romek

Ciekawe co się stało z poprzednimi wpisami?.Kto toleruje takie a.o.w Polsce które oszukują państwo i pracowników i nie są kontrolowane przez nikogo?Umowy na 250 zł,lewe delegacje i nieterminowe płatności.Dno!

totmes

brak uczciwości.Umowy o dzieło i płacenie pod stołem są na porządku dziennym.Wypłaty nieterminowe.Za to wymagania są wygórowane.ogólnie do kitu.tylko dla emerytów i rencistów i to najlepiej z 2 grupą niepełnosprawności.Szkoda tylko że kieruje tym czymś [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o A.O. Kowalczyk - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.O. Kowalczyk