Insert S.A.

Opinie o Insert S.A.

Dorota

Możliwa tu jest praca na część etatu?

Czy pracodawca Insert S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szkolenia hm... A co to takiego ???? Tyle w temacie ????

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Tak, wszystkie nasze zespoły posiadają własny budżet szkoleniowy, który jest wykorzystywany na organizację szkoleń zamkniętych, a także na udział naszych pracowników w szkoleniach otwartych, warsztatach czy konferencjach. Decyzję o wykorzystaniu budżetu podejmują bezpośredni przełożeni na podstawie spotkań i rozmów rozwojowych ze swoimi pracownikami. Pozdrawiamy serdecznie, InsERT

Były Pracownik

Tak, jest jakiś budżet szkoleniowy i na początku faktycznie można z niego skorzystać jednak później staje się on fikcją.

Czy pracownicy Insert S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Były Pracownik

Tak, eventów integracyjnych jeszcze nie dawno było dość sporo i zawsze była duża frekfencja

Potencjalny klient

Potrzebuję zmienić w swojej firmie oprogramowanie magazynowo/CRM. Pobrałem wersje demonstracyjną Subiekta Nexo. Następnie umówiłem się na rozmowę z działem technicznym. Czekałem na telefon o wyznaczonej godzinie na którą byłem umówiony, niestety bezskutecznie. Po dziesięciu minutach czekania zadzwoniłem sam. Czekałem w kolejce 20 minut, po czym zrezygnowałem, gdy usłyszałem, że wciąż jestem drugi w kolejce. Podczas rozmowy z sekretariatem dowiedziałem się, że telefon był do mnie wykonany. Co ciekawe po mojej stronie nie otrzymałem żadnego powiadomienia od operatora. Obecnie czekam od dwóch godzin na kontakt. Jeżeli tak wygląda współpraca z tą firmą to bardzo dziękuję. W przyszłości z tego względu były by jedynie problemy. Umówiłem się na prezentację w Comarch. W insercie najwyraźniej nie szanuje się czasu drugiej osoby, ani ogólnie potencjalnego klienta.

Telemarketer

Sympatyczna rozmowa z liderami zespołu telemarketerów. Tak, wymagania są, jeżeli poprzedniczka opisująca swoją rekrutację tego nie zauważyła, to o czymś świadczy. W grupie, w której się rekrutowałam odpadli ludzie ze względu na wadę wymowy chociażby. Nie przyjęto również osób, które miały problem z poprawnym używaniem języka polskiego, co, wbrew pozorom, nie wszystkim wychodzi. Pretensje użytkowniczki "Monika" o to, gdzie jest firma, są po prostu żenujące. Przecież adres jest ogólnodostępny. Nie odpowiada? To nie wysyłaj CV. Mamy gościa, który dojeżdża tu z Psiego Pola. A to dopiero kraniec świata. 1800zł NA RĘKĘ i Ty uważasz, że to mało? Jeszcze w callcenter? "Monika" skąd Ty się urwałaś? Dziewczyna nie podjęła pracy, ale wie, że to praca, która polega "na wydzwanianiu do ludzi którzy np. zakupili kiedyś program, kilka lat temu i o firmie zapomnieli"? Co nie jest oczywiście prawdą. A hasło "nie ma co liczyć na umowę o pracę nawet po roku, dlatego rotacja jest ogromna" to już w ogóle z palca wyssane. Jasno powiedziano na rekrutacji, że pierwsze 4 m-ce CO NAJMNIEJ na umowie - zleceniu. Nie mydlą oczu, że na bank po tym czasie dostaniesz umowę o pracę. Ale sama byłam świadkiem, że w zeszłym tygodniu umowę o pracę dostały dwie osoby, które pracują trzy miesiące, bo są po prostu bardzo dobre. Rotacja? Nie zauważyłam. Odpadają osoby, które nie robią tego, co do nich należy. Może wystarczy im ułuda, że łatwo przyszło, to jeszcze łatwiej da się utrzymać? Nie. Tu trzeba jednak pracować. Wszystko adekwatne do ogłoszenia. Pracuję już ponad miesiąc i jestem ogromnie zadowolona. I płacą i atmosferą i tym, jak jestem traktowana. Podsumowując, radzę się przekonać na własną rękę, a nie zawierzać opinii dziewczyny, która czytać nie potrafi (ul. JERZMANOWSKA 2 - ADRES FIRMY), a 1800zł na rękę to dla niej mało. Z niejednego callcenterowego "pieca chleb jadłam" i nie ma drugiej tak dobrze płacącej firmy we Wro.

Scharakteryzowanie poprzedniej pracy, opowiedzenie o sobie (a "powiedz o sobie coś, czego nie ma w CV" szczególnie mi utkwiło), kilka pytań o zainteresowania, czy jestem świadoma, że to umowa zlecenie.

Zszokowany

W dużym skrócie: - przyjęli pracownika - zaproponowali mu 2 mies czekania - potem powiedzieli, że jednak go nie przyjęli łamiąc prawo umowy ustnej/mailowej W życiu nie zaaplikuję. Pewnie znaleźli kogoś tańszego bądź stwierdzili, że jednak nie otwierają na to stanowisko.

@Zszokowany

Dzień dobry, Przedstawiony opis sytuacji jest bardzo nieprecyzyjny i naszym zdaniem mija się z rzeczywistością. Bardzo chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości dotyczące udziału w naszych procesach rekrutacyjnych, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu: 71-78-76-100 lub mailowo na adres: rekrutacja@insert.com.pl Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji InsERT S.A.

BS

Witam, Nie polecam tej firmy jako uczciwych pracodawców. Złożyłem własne CV, przeszedłem przez cały proces rekrutacji. otrzymałem słowną umowę i uzgodnione warunki pracy, zastanowiło mnie to że pracę mogę rozpocząć dopiero po dwóch miesiącach. Zgodziłem się. Po miesiącu oczekiwania zadzwonił do mnie Pan (usunięte przez administratora)z informacją że firma nie chcę takiego pracownika. W okresie oczekiwania miałem pięć propozycji z innych firm gdzie mógłbym nawiązać współpracę - odmówiłem. Przejechałem 1000 km na spotkanie z Insert. Jeszcze zadzwoniłem do prezesa tej spółki o pomoc aby nie zostawiać mnie na lodzie - w dupie miał. Uważajcie na tą firmę, nie polecam tej firmy. Omijajcie tą spólkę.

@BS

Dziękujemy za przekazanie opinii. Jak najszybciej zrewidujemy zawarte w niej informacje i podejmiemy adekwatne działania, które wyjaśnią i rozwiążą opisaną sytuację.

@BS

Szanowny Panie, przepraszamy za zaistniałą sytuację, która stała się Pana udziałem w związku z procesem rekrutacyjnym w naszej firmie. Tak jak wspomnieliśmy w trakcie naszej rozmowy telefonicznej i w późniejszym kontakcie mailowym – po przeprowadzeniu szczegółowej weryfikacji okazało się, że zarówno złożona Panu oferta zatrudnienia była niekompletna, jak i sam proces przekazania jej Panu odbył się wbrew standardom przyjętym w naszej organizacji. Zaistniała sytuacja nie była w żadnym razie działaniem celowym. Przeprowadzając procesy rekrutacyjne dokładamy starań i podejmujemy działania w celu wyeliminowania podobnych zdarzeń. Zdajemy sobie sprawę, że od przyczyn i powodów zaistnienia tej sytuacji, ważniejsze są dla Pana jej skutki, które mogły się dla Pana okazać niekorzystne i niekomfortowe. Chcielibyśmy Pana ponownie za to przeprosić. Mamy również nadzieję, że podjęte przez nas rozmowy pozwolą znaleźć satysfakcjonujące dla Pana rozwiązanie sytuacji.

WAŻNE
@BS

Witam, pracodawca ma obowiązek pana zatrudnić, umowa ustna ma moc prawna - jest traktowana jako wiążąca dla obu stron, tak mówi prawo, idealnie jeśli posiada pan potwierdzenie tych słów, sms; maile. Proponuje kontakt z prawnikiem, on panu wyjaśni szczegółowo dalsze kroki. Może pan tez sam założyć sprawę w sadzie pracy.

BS
@WAŻNE

Witam, Proszę o pomoc w tej sprawie. Bo jak pracuję 20 lat w różnych spółach nikt mnie tak nie upokorzył jak spółka INSERT. Jak możemy się skontaktować?

@BS

Szanowny Panie, chcieliśmy poinformować, że Pana kolejny wpis jest dla nas dużym zaskoczeniem. W naszej ocenie podjęte przez nas działania zarówno w zakresie przeprosin, jak i przyjętego przez Pana zwrotu kosztów poniesionych podczas udziału w rekrutacji, zakończyły zaistniałą sytuację w sposób dla Pana satysfakcjonujący. Jeżeli ma Pan jeszcze dodatkowe uwagi/zastrzeżenia to prosimy o kontakt mailowy bezpośrednio z InsERT S.A.

Aktualność
Dzień dobry,
z przyjemnością informujemy, że od teraz będziemy prowadzili aktywną komunikację na GoWork.pl. Wasze pytania nie pozostaną bez odpowiedzi, z zaangażowaniem poprowadzimy merytoryczne dyskusje dotyczące pracy w naszej firmie.

Lubimy komentarze i szanujemy opinie publikowane przez naszych byłych, obecnych i przyszłych pracowników. Na bieżąco wyciągamy wnioski.  Jednocześnie prosimy Was o zachowanie kultury wypowiedzi i powstrzymanie się od publikowania treści niezgodnych z prawem.

Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu i kierowania pytań dotyczących pracy w naszej firmie na adres: rekrutacja@insert.com.pl

Udział w procesach rekrutacyjnych jest najlepszą okazją na poznanie Insertu. Zachęcamy do aplikowania na aktualne oferty pracy, publikowane na stronie: http://www.insert.com.pl/kariera

Pozdrawiamy

- Bardzo plaska struktura organizacyjna: Jestes Ty, Twoj szef, Dyrektor pionu i prezes. Wiec nie ma za duzo opcji na awans, przynajmniej poki Twoj szef lub jego szef nie odejdzie - Teamy maja wlasne pokoje, wiec po 2-5 osob w pokoju, a nie open space gdzie siedzi 150 osob. Jedynym wyjatkiem jest dzial Telemarketingu, w ktorym praca calkowicie sie rozni od reszty firmy, ze nawet nie ma co sie rozpisywac (apropo ktorego dotyczylo wiele negatywnych opinii tutaj) - Najleprze ergonomiczne krzesla ever - Apropo podwyzek: wszyscy w pelnej konspiracji prosza o podwyzke we wlasnym zakresie. Jesli ktos nie poprosi, to nie dostanie. Natomiast Ci co prosza czesto dostaja, ale sa proszeni by nie mowic o tym glosno by inni nie prosili - Elastyczne godziny pracy, jesli chcesz przyjsc 2h wczesniej by moc wyjsc 2h to spoko - Super atmosfera w pracy, jak robisz swoje wszyscy sa zadowoleni, nie musisz uczestniczyc w zadnym Daily Standup i nie masz 4 meetingow dziennie itd. Twoj szef jest tym ktory przynosi informacje czego chce Dyrekcja/Firma. Jak ktos w firmie czegos od Ciebie potrzebuje, to rozmawia ze swoim szefem, ktory rozmawia z Twoim szefem, ktory rozmawia z Toba i tyle. - Firma posiada wlasny budynek ktory jest w pelni klimatyzowany - Firma posiada spory parking, nigdy dla nikogo miejsca nie zabraklo - Regularne imprezy firmowe z grillem i alkocholem

Lidia
@Anonim

Wymieniasz tutaj sporo zalet pracy w firmie, myślę, że zachęci to trochę osób do aplikowania. Szczególnie optymistyczna jest możliwość uzyskania podwyżki, a czy poza tym są oferowane jakieś benefity? Wspominasz, że struktury są dość płaskie, a jak wygląda możliwość przechodzenia między działami?

Anonim Bis
@Anonim

W kwestii telemarketingu. Od czasu negatywnych komentarzy dużo się zmieniło. To jeden z najlepiej zorganizowanych działów w firmie. Jasny system zarobków i premii. Wspomnę - jak na telemarketing to jedne z najlepszych zarobków we Wrocławiu. Stałe godziny pracy i bez pracy w weekendy. Może dział nie ma nic wspólnego z główną linią firmy, ale siłą jest jego samodzielność przez lokalizację i dobre zarządzanie.

Kamil
@Anonim Bis

A jak na Infolinii wyglądają zarobki + ewentualne premie? Na jakiś zasadach są one przyznawane?

MMMM
@Anonim

Awans w firmie, to nie tylko zajęcie stanowiska szefa, czy dyrektora ( etat dla ludzi bardzo inteligentnych, którzy rządzą "mądrością głowy i dobrocią serca"). Awans u nas, to przejście np. z działu telemarketingu do innego, a następnie zajęcie posady kierownika lub menadżera produktu w innym pionie firmy. Awans, to także nowy etat z innymi obowiązkami, podwyżką w tym samym pionie, ale stworzonym całkiem nowym działem. Awans, to także , nowe, ciekawe zadania do wykonania w ramach obecnie zajmowanego stanowiska z możliwością profesjonalnego szkolenia. Zdobywasz wiedzę jesteś bogatszy, możesz ją wykorzystać jako dodatkową pracę. A propos podwyżek, to nie jest tak, że ktoś prosi i dostaje. Trzeba zasłużyć na podwyżkę/premię, być zaangażowanym, być otwartym na współpracę z innymi pracownikami. Oczywiście trzeba posiadać też odpowiednie umiejętności, ale mamy szkolenia, żeby podnieść swoje kwalifikacje i szef wtedy docenia pracę pochwałą i podwyżką.

Fatalny sposób podejścia do klienta,gdybym wiedział jak firma traktuje usługobiorcę na pewno bym nie kupił programu od tej firmy.Błędy,które występują w programie i konieczność wykupienia telekonsultanta (za winę,którą ponosi Insert.) Żenada nie polecam

Navireostary

Navireo ma przestarzały interfejs.

Maciej
@Navireostary

Przeglądając internet, znalazłem informację, że firma Insert poszukuje obecnie pracownika na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej. Zdecydowałem się odwiedzić wątek tego pracodawcy z nadzieją, że ktoś z Was podzieli się informacją o tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę? Ktoś z Was może pomóc?

Doris

Ta firma to pomyłka. Proszę oto przykład. O godzinie 8.00 zadałam pytanie przez formularz kontaktowy. Inaczej bym nie wykupowała usługi telekonsultanta. Mało tego o godzinie 11.00 zdecydowałam się jednak ją wykupić, bo odpowiedzi nie było. Na zadane pytanie Pani odpowiedziała, moment chwila zapytam :). Potem odpowiedziała, że nie można czegoś takiego zrobić, i zaproponowała przesłanie ogólnodostępnej broszury. Śmiech na sali. I za tego typu usługi opłaca się 290 zł netto za rok. ehhh żenua.

Bres
@Doris

Przecież to nie jest opinia o pracodawcy, tylko o jego usługach

Zuzanna
@Bres

Masz całkowitą rację - użytkownik @Doris wypowiadał się na temat usług, które świadczy Insert. Ale może Ty chciałbyś nam ukazać tę firmę poprzez pryzmat tego, jakim jest pracodawcą? Insert to lider na rynku systemów wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, oferuje sprawdzone, nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Można zatem przypuszczać, iż praca tam stanowi niemałe wyzwanie. A wiesz coś może o wysokości zarobków?

Chętny

Chciałbym tu pracować bo słyszałem, że firma z jest dobra, i można się dużo nauczyć. Może otrzymam jeszcze jakieś informacje?

@Chętny

Liczysz na naukę. Oni liczą na zysk z twojej pracy. Gdzie tu zbieżność?

Łoś superktoś
@Chętny

Ale na naukę czas był w szkole. Teraz powinno się zarabiać. Ja np zarabiam 30k/mc i nie jest to moje ostatnie słowo ;)

RedOne
@Łoś superktoś

Z ciekawości w jakim zawodzie?

Blue

hej niebiescy ole !! Kuba jest wspaniały ! jest naszym mentorem wszyscy go traktujemy jak ojca ;( jak można tak nie szanować naszego pana jedynego ! pls

@Blue

Ta ironiczna wypowiedź daje wiele do myślenia. Rzeczywiście jest aż tak źle? Ci co piszą ,,dobrze'' nie podają konkretów. Co co piszą, że jest słabo często powołują się na 1750-1800 zł. Komu wierzyć? Myślę, że już wiesz!

Agnieszka

@Ombre a czemu w niektórych regionach jest inna płaca? Czymś w tym regionie praca się różni? Są inne obowiązki? A o jakim stanowisku piszecie? Bo na stronie firmy jest wiele ogłoszeń o pracę https://www.insert.com.pl/kariera/oferty_pracy.html Opisujecie, któreś z tych?

@Agnieszka

A skąd taki ogrom ofert pracy? Musi być ogromna rotacja pracowników skoro jest tyle ofert. Pewnie najpierw są zapewnienia podwyżek, awansów a gdy wciąż czekasz i nie nadchodzą... Lepiej od razu zrezygnować.

Agnieszka

@Jacek- rozmowa jutro skoro jutro idziesz na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Insert S.A. to po niej podziel się swoimi wrażeniami oraz sugestiami dla innych osób, które na taką rozmowę będą się wybierać.

Jacek
@Agnieszka

Super warunki fajni ludzie Bardzo slabe biuro i 1750 netto. Maja podwyzyc place niedlugo ale na dzien dzieiejszy to wynagrodzenie to zart

Ombre
@Jacek

Na podkarpaciu więcej płacą.

@Jacek

Z takimi zarobkami to tam w ogóle ktoś chce pracować?

A.
@Kasia

To nie tylko żart - po prostu skandal!

Zuzanna
@A.

Chciałabym zwrócić Waszą uwagę na to, że w swoich wypowiedziach odnosicie się do komentarza użytkownika forum, który został dodany w styczniu 2018 roku. Od tamtej pory mogło dojść do wielu zmian związanych z wynagrodzeniem. Poza tym kwota, jaką podał użytkownik Jacek, to - jak mniemam - podstawa. Co więc z prowizjami i innymi dodatkami do pracy? I jak wygląda sprawa związana z awansem w Insert S.A. ?

Pracownik lvl10+

Pracuję tutaj ponad 10 lat w dziale oprogramowania. Najlepsza w firmie jest atmosfera. Może nie ma tutaj porannej jogi czy kolorowych sal do wypoczynku ale w końcu to jest miejsce pracy. Podejście kierownictwa zawsze życzliwe, zawsze czuję, że człowiek jest na pierwszym miejscu, a praca... Kazdy wie że musi być zrobiona i raczej każdy o nią dba. Takich pracowników jest wielu i takich tutaj lubimy. Jak ktoś odwala manianę to długo nie popracuje - zazwyczaj sam odchodzi, bo z natury skacze z firmy do firmy. Zarobki nie należą do najwyższych w branży ale jeśli chodzi o podwyżki to pozytywnie zaskakują. To też zależy od człowieka i tego co z siebie daje. Im cenniejszy jesteś tym więcej zarobisz - proste. To czy ludzie są ponurzy czy uśmiechnięci to zależy od ludzi. Są ponuraki jaki i heheszki - każdego lubimy na swój sposób. Dwa razy w roku imprezy integracyjne, szkolenia różnego rodzaju, pakiet medyczny dofinansowywany, sympatyczna atmosfera (akurat to zależy z kim się siedzi w pokoju, czy trafiłeś na swój gust kompanów), lokalizacja na uboczu miasta, co mnie akurat cieszy bo spokój w okolicy. Firma wspiera również hobby pracowników, eventy sportowe, organizuje staże i praktyki na uczelniach. Pracy po godzinach raczej nie ma, chyba że jakaś krytyczna sprawa, ale wtedy ludzie sami biorą za to odpowiedzialność i stają na wysokości zadania.

Agnieszka

@Jacek i co zdecydowałeś się zatrudnić w firmie Insert S.A.? Przekonały Cie podwyżki w najbliższym czasie? Możesz powiedzieć jak dokładnie wyglądała rozmowa? Miałeś jakieś testy do rozwiązania?

stefan - był na rozmowie

InsERT Ogłoszenia zatytułowane "Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej" czy handlowiec (czasem się zdarzają) zdecydowanie NIE, płacą 1700 zł netto. Premię od sprzedaży w granicach 100, 200, max 500 zł wszystko brutto (to jest premia miesięczna nie za produkt)! Nie do określone perspektywy rozwoju, rekrutacja trwająca dosłownie 10 min ! z Panami którzy nie do końca wiedzą czego chyba sami oczekują od kandydata. Naprawdę szkoda czasu, są inne firmy chcesz zacząć w sprzedaży czy w IT, we Wrocławiu jest wiele lepiej płacących firm, szukajcie a znajdziecie.

Jacek- rozmowa jutro
@stefan - był na rozmowie

Jutro idę na rozmowę na stanowisko "Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej" od twojej rozmowy minęło tylko 2 miesiące. Zobaczymy czy mną będą zainteresowani i zaproponują więcej. Bo coś mi się nie chce wierzyć, że tak doświadczona i ogromna firma miałaby takie podejście proponując małe pieniądze.

Agnieszka

@stefan - był na rozmowie dlaczego uważasz, że osoby, które Cie rekrutowały nie wiedzą o co chodzi? Trochę krzywdzące stwierdzenie po 10 minutach rozmowy. A możesz powiedzieć jak dokładnie przebiegała ta rozmowa rekrutacyjna w Insert S.A.? Czy miałeś jakieś testy? Dostałeś od razu odpowiedź zwrotną czy nadal czekasz na odpowiedź? Dobrze byłoby gdybyś dodał te informacje do swojej poprzedniej wypowiedzi, żebyśmy na forum wiedzieli czym jest spowodowana taka opinia.

Agnieszka

Faktycznie dawno nikt z pracowników nic nie pisał o pracy w Insert. Ważne, by na forum wypowiadali się obecnie pracujący pracownicy, ponieważ firma prowadzi nadal rekrutację czy to na staże czy też do pracy. Tym razem szukają programistów http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,47969,0,0,praca_u_nas i na pewno wielu potencjalnych kandydatów chciałoby się czegoś więcej dowiedzieć o aktualnej sytuacji w Insert.

Zostaw merytoryczną opinię o Insert S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Insert S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Insert S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Insert S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Insert S.A.?

Kandydaci do pracy w Insert S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Insert S.A.