Strabag sp z o.o

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 54 ocen.

Strabag sp z o.o
3 54 6 1

Opinie o Strabag sp z o.o

Administrator

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Strabag sp z o.o? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

tango

bri, tylko największym problemem jest i tak możliwość dostania się do nich. Z tego co mi wiadomo teraz nie potrzebują żadnych nowych pracowników. Czy coś się zmieniło?

anonim

hołhoz pracy ale można się dużo nauczyc

ARTI@69

Słowa kojarzące się z Strabag sp z o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca,): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .3 Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10ZŁ /h Najbardziej podobało mi się w Strabag sp z o.o:CIEKAWA PRACA Najbardziej nie podobało mi się w Strabag sp z o.o:KIEROWNICTWO

Zostaw opinię o Strabag sp z o.o - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strabag sp z o.o