mmcite 4 Sp. z o. o.

Bielsko-biała

Opinie o mmcite 4 Sp. z o. o.

Patrycja

@nbk a na jakim stanowisku w mmcite 4 trzeba mieć 4-letnie doświadczenie? W tym momencie widzę tylko ogłoszenie na Managera ds. sprzedaży i nie ma tam wzmianki o takim wymogu. Też chciałabym się dowiedzieć jakie to są adekwatne zarobki. Nie wiem czy się ze mną zgodzisz, ale kwestia zarobków jest dość ciężkim tematem, bo moim zdaniem zależy od wielu kwestii i ich wysokość dla każdego ma inny próg satysfakcji.

nbk

Posiadanie 4 letniego doświadczenia wcale nie stanowi dużego wymogu do spełnienia @uu, zwłaszcza, że dają w zamian wynagrodzenie w pełni adekwatne do posiadanych kwalifikacji i powierzonych obowiązków.

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy mmcite 4 Sp. z o. o.? Zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o mmcite 4 Sp. z o. o. - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mmcite 4 Sp. z o. o.